کد خبر: ۱۰۱۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: براساس تصمیم کمیته حریم نور، رانندگان تاکسی‌های مبادی ورودی حرم مطهر با ارائه آموزش، گزینش می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی افزود: در کمیته حریم نور که امروز با حضور معاون پیشگیری از جرم دادستان، نمایندگاه نیروی انتظامی، اماکن و روسای انجمن صنفی و اتحادیه‌های اصناف تشکیل شد، یکی از موارد مطرح شده گزینش رانندگان تاکسی‌های مبادی ورودی حرم مطهر بود.
وی اضافه کرد: لذا تصمیم گرفته شده که در راستای ترویج فرهنگ میزبانی آموزش‌های مرتبط با زائران که پیش از این نیز به تاکسیرانان ارائه می‌شده است، تقویت و رانندگان تاکسی‌های اطراف حرم براساس معیارهای فرهنگ میزبانی گزینش شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.