کد خبر: ۱۰۱۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
شهردار تهران به همه شهرداران مناطق دستور داد تا هرچه سریعتر اشکالات مربوط به تابلوی نام شهدا را رفع کرده و پیمانکاران متخلف عزل شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیروز حناچی شهردار تهران در دستورالعملی خطاب به همه شهرداران مناطق و روسای به منظور حفظ و اعتلای جایگاه والای شهدای گرانقدر به موجب این بخشنامه تاکید می شود نظارت دقیق بر رفع اشکالات احتمالی تابلوهای نصب شده در کلیه اماکن و معابر و فضاهای شهری که مزین به نام شهدای عزیز می باشد صورت پذیرفته و تمهیدات و تدبیر لازم در این خصوص به کار گرفته شود و شایان ذکر است نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده بالاترین مقام هر واحد سازمانی است

 در پی دستورالعمل شهردار تهران مبنی بر اصلاح تابلوهای معابر و ایستگاه‌های اتوبوسی که واژه مقدس شهید از آن ها حذف شده، تابلوی دیگری شناسایی و اصلاح شد.

شب گذشته، شهرداری تهران تابلوی پایانه ایستگاه شهید محلاتی را اصلاح کرد.
ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی در بزرگراه ارتش (شرق به غرب)ابتدای بلوار شاهد و ورودی شهرک شهید محلاتی قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.