کد خبر: ۱۰۱۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
شهردار تهران به همه شهرداران مناطق دستور داد تا هرچه سریعتر اشکالات مربوط به تابلوی نام شهدا را رفع کرده و پیمانکاران متخلف عزل شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیروز حناچی شهردار تهران در دستورالعملی خطاب به همه شهرداران مناطق و روسای به منظور حفظ و اعتلای جایگاه والای شهدای گرانقدر به موجب این بخشنامه تاکید می شود نظارت دقیق بر رفع اشکالات احتمالی تابلوهای نصب شده در کلیه اماکن و معابر و فضاهای شهری که مزین به نام شهدای عزیز می باشد صورت پذیرفته و تمهیدات و تدبیر لازم در این خصوص به کار گرفته شود و شایان ذکر است نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده بالاترین مقام هر واحد سازمانی است

 در پی دستورالعمل شهردار تهران مبنی بر اصلاح تابلوهای معابر و ایستگاه‌های اتوبوسی که واژه مقدس شهید از آن ها حذف شده، تابلوی دیگری شناسایی و اصلاح شد.

شب گذشته، شهرداری تهران تابلوی پایانه ایستگاه شهید محلاتی را اصلاح کرد.
ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی در بزرگراه ارتش (شرق به غرب)ابتدای بلوار شاهد و ورودی شهرک شهید محلاتی قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.