کد خبر: ۱۰۱۳۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
بیش از 50 نفر از رانندگان تاکسی در منطقه 19 از آموزش امداد و نجات بهره مند شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه گفت: به بیش از 50 نفر از رانندگان تاکسی آموزش های حضوری امداد و نجات در بوستان ترافیک شکوفه ارائه شد. 

مرآتی بیان کرد: در این کارگاه ها که با مشارکت پلیس راهور برگزار شد، شرکت کنندگان طی برگزاری سه کارگاه آموزشی با اصول کمک های اولیه، روش مواجهه با مصدوم، خفگی ها و احیاء قلبی در راستای بالا بردن توان عملیاتی نیروهای حاضر در حوادث و سوانح جهت امدادرسانی سریع و به موقع به حادثه دیدگان، آشنا شدند.

وی با اشاره به نقش مهم رانندگان در سرعت بخشیدن به عملیات امدادی از نظر تایید حادثه و همچنین تعیین محل دقیق آن، اظهار کرد: رانندگان تاکسی با شناخت دقیقی که از محلات و خیابان‌های پایتخت دارند، می‌توانند در مواردی به کمک امدادگران آمده و سرعت عملیات امدادی را ارتقاء دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.