کد خبر: ۱۰۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
استاندار تهران گفت: بیمارستان های قدس و ملارد که به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند بزودی راه اندازی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، انوشیروان محسنی بندپی صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ملارد طی سخنانی خاطر نشان کرد: لازم می‌دانم از زحمات تمامی مدیران که با تلاش های خود باعث کسب رتبه برتر فرماندار جوان در شهرستان ملارد شدند قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در نظام اداری کشور شرایط به گونه ای جا افتاده است که تا پیگیری و مطالبه گری در خصوص دستورات نباشد ، اقدامی صورت نمی گیرد.

استاندار تهران تصریح کرد: از زمان انتصاب بنده به عنوان استاندار تهران تلاش کردم تا نگاه سیاستگزاران کلان کشوری نسبت به استان تهران بعنوان استانی برخوردار تغییر کند.

محسنی بندپی گفت: در سال ۹۷ بیش از ۷۰۰ نفر معلم به عنوان خروجی از استان تهران داشتیم و به جای آن ۶۰۰ هزار نفر معلم وارد استان شده است.

وی یادآور شد: اولین اولویت استانداری تهران تامین امکانات درمانی و بهداشتی است و در دوماه قبل دو جلسه با وزیر بهداشت و معاونین این وزارتخانه داشتیم که بسیار پربار بود و سعی داریم تا عقب ماندگی دیرینه استان تهران را جبران کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: قرار بر این است که بیمارستان های قدس و ملارد که البته به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند به زودی راه اندازی شوند و از همین الان باید به فکر تکمیل کادر درمانی و تجهیزات باشیم.

محسنی بندپی خاطر نشان کرد: طبق توافقات صورت گرفته صد در صد اعتبارات این دو بیمارستان تامین اعتبار شده است و هیچ مشکلی به لحاظ منابع مالی وجود ندارد.

استاندار تهران گفت: مراکز جامع سلامت برای دولت از اهمیت زیادی برخوردار است و می توان از اعتبارات ارزش افزوده که سهم استان تهران از آن ۵۵۰۰ هزار میلیارد تومان است.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص حمل و نقل تا پایان مهر ماه سال‌جاری کارهای مطالعاتی مربوط به قطار حومه ای شهرستان های ملارد، قدس و شهریار به پایان خواهد رسید.

محسنی بندپی تصریح کرد: سفرهای شهرستانی برای تصمیم سازان این فرصت را فراهم می کند تا با مطالبات مردم آشنا شویم و آنها را پیگیری می کنیم.

استاندار تهران در پایان خاطر نشان کرد: در خصوص تکمیل مجتمع فرهنگی شهرستان ملارد می توان با روش تهاتر نسبت به تکمیل این طرح اقدام کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.