کد خبر: ۱۰۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
استاندار تهران گفت: بیمارستان های قدس و ملارد که به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند بزودی راه اندازی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، انوشیروان محسنی بندپی صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ملارد طی سخنانی خاطر نشان کرد: لازم می‌دانم از زحمات تمامی مدیران که با تلاش های خود باعث کسب رتبه برتر فرماندار جوان در شهرستان ملارد شدند قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در نظام اداری کشور شرایط به گونه ای جا افتاده است که تا پیگیری و مطالبه گری در خصوص دستورات نباشد ، اقدامی صورت نمی گیرد.

استاندار تهران تصریح کرد: از زمان انتصاب بنده به عنوان استاندار تهران تلاش کردم تا نگاه سیاستگزاران کلان کشوری نسبت به استان تهران بعنوان استانی برخوردار تغییر کند.

محسنی بندپی گفت: در سال ۹۷ بیش از ۷۰۰ نفر معلم به عنوان خروجی از استان تهران داشتیم و به جای آن ۶۰۰ هزار نفر معلم وارد استان شده است.

وی یادآور شد: اولین اولویت استانداری تهران تامین امکانات درمانی و بهداشتی است و در دوماه قبل دو جلسه با وزیر بهداشت و معاونین این وزارتخانه داشتیم که بسیار پربار بود و سعی داریم تا عقب ماندگی دیرینه استان تهران را جبران کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: قرار بر این است که بیمارستان های قدس و ملارد که البته به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند به زودی راه اندازی شوند و از همین الان باید به فکر تکمیل کادر درمانی و تجهیزات باشیم.

محسنی بندپی خاطر نشان کرد: طبق توافقات صورت گرفته صد در صد اعتبارات این دو بیمارستان تامین اعتبار شده است و هیچ مشکلی به لحاظ منابع مالی وجود ندارد.

استاندار تهران گفت: مراکز جامع سلامت برای دولت از اهمیت زیادی برخوردار است و می توان از اعتبارات ارزش افزوده که سهم استان تهران از آن ۵۵۰۰ هزار میلیارد تومان است.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص حمل و نقل تا پایان مهر ماه سال‌جاری کارهای مطالعاتی مربوط به قطار حومه ای شهرستان های ملارد، قدس و شهریار به پایان خواهد رسید.

محسنی بندپی تصریح کرد: سفرهای شهرستانی برای تصمیم سازان این فرصت را فراهم می کند تا با مطالبات مردم آشنا شویم و آنها را پیگیری می کنیم.

استاندار تهران در پایان خاطر نشان کرد: در خصوص تکمیل مجتمع فرهنگی شهرستان ملارد می توان با روش تهاتر نسبت به تکمیل این طرح اقدام کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.