کد خبر: ۱۰۱۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
2 تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ضمن بازدید میدانی از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، اقدامات صورت گرفته به منظور تکمیل این طرح های مهم عمرانی را قابل قبول ارزیابی کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید "حسن رسولی"  نائب رئیس کمیسیون برنامه ‌و بودجه به اتفاق "افشین حبیب زاده" عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل و معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران، از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین بازدید به عمل آورده و در جریان روند پیشرفت این طرح ها قرار گرفتند.

در این بازدید که صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و جمعی از مدیران ارشد این معاونت نیز حضور داشتند، گزارشی از پیشرفت عملیات اجرایی پروژه های مذکور ارائه شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.