کد خبر: ۱۰۱۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
2 تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ضمن بازدید میدانی از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، اقدامات صورت گرفته به منظور تکمیل این طرح های مهم عمرانی را قابل قبول ارزیابی کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید "حسن رسولی"  نائب رئیس کمیسیون برنامه ‌و بودجه به اتفاق "افشین حبیب زاده" عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل و معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران، از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین بازدید به عمل آورده و در جریان روند پیشرفت این طرح ها قرار گرفتند.

در این بازدید که صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و جمعی از مدیران ارشد این معاونت نیز حضور داشتند، گزارشی از پیشرفت عملیات اجرایی پروژه های مذکور ارائه شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.