کد خبر: ۱۰۱۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در بازدید از منطقه 6 مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از بهره‎برداری از 2 پروژه فضای سبز در این منطقه تا پایان شهریورماه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از منطقه 6 مشهد گفت: پروژه آیلند بولوار حر، حدفاصل خیابان حر 68 تا 76، با 3600 مترمربع و اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان تا پایان شهریورماه به بهره‎‏برداری می‎رسد.
وی ادامه داد: پروژه پارک اروند نیز واقع در خیابان اروند 64 با 5000 مترمربع مساحت و اعتباری بالغ بر 550 میلیون تومان، مردادماه 98 به اتمام رسیده و در حال حاضر در مرحله رفع نقص است.
یعقوبی افزود: در این بازدید مقرر شد، تملک پروژه‎های مهریز و آل رسول و زمین پنج هکتاری باهنر نیز در مساحت تقریبی 80 هزار مترمربع جزو اولویت این منطقه برای تملک در سال آینده قرار گیرد.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: تا پایان سال جاری کلیه تجهیزات بازی کودکان در این منطقه نوسازی می‎شود و با توجه به درخواست منطقه جهت احداث بازار شیلات توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری، مقرر شد نسبت به تامین زمین از طریق منطقه در شهرک شهید بهشتی یا هر نقطه دیگر اقدام لازم صورت پذیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.