کد خبر: ۱۰۱۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در بازدید از منطقه 6 مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از بهره‎برداری از 2 پروژه فضای سبز در این منطقه تا پایان شهریورماه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از منطقه 6 مشهد گفت: پروژه آیلند بولوار حر، حدفاصل خیابان حر 68 تا 76، با 3600 مترمربع و اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان تا پایان شهریورماه به بهره‎‏برداری می‎رسد.
وی ادامه داد: پروژه پارک اروند نیز واقع در خیابان اروند 64 با 5000 مترمربع مساحت و اعتباری بالغ بر 550 میلیون تومان، مردادماه 98 به اتمام رسیده و در حال حاضر در مرحله رفع نقص است.
یعقوبی افزود: در این بازدید مقرر شد، تملک پروژه‎های مهریز و آل رسول و زمین پنج هکتاری باهنر نیز در مساحت تقریبی 80 هزار مترمربع جزو اولویت این منطقه برای تملک در سال آینده قرار گیرد.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: تا پایان سال جاری کلیه تجهیزات بازی کودکان در این منطقه نوسازی می‎شود و با توجه به درخواست منطقه جهت احداث بازار شیلات توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری، مقرر شد نسبت به تامین زمین از طریق منطقه در شهرک شهید بهشتی یا هر نقطه دیگر اقدام لازم صورت پذیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.