کد خبر: ۱۰۱۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد از ممنوعیت توقف وسایل نقلیه سواری در ایستگاه‌های تخلیه بار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین مختاری با بیان اینکه ایستگاه‌های تخلیه بار توسط دوربین‌های نظارتی و گشت‌های بازرسی رصد می‌شوند، گفت: بسیاری از شهروندان به دلیل عدم آگاهی از وجود ایستگاه‌های تخلیه بار، وسایل نقلیه سواری خود را در محل این ایستگاه‌ها پارک می‌کنند که این امر مشکلاتی را برای ناوگان باری ایجاد می‌کند.
وی اظهار داشت: ایستگاه‌های بار، در حاشیه معابر و خیابان‌هایی با تولید و جذب بالای بار به منظور جلوگیری از ایجاد گره ترافیکی حین تخلیه و بارگیری، توقف وسایل نقلیه باری، مدیریت فرآیند تخلیه و ایمن‌سازی جابه جایی کالا احداث شده است.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در زمینه عدم پارک وسایل نقلیه سواری در ایستگاه‌های تخلیه بار افزود: در زمینه ساماندهی حوزه حمل و نقل بار درونشهری، فعالیت‌های موثری چون احداث توقفگاه‌های ناوگان باری، ایجاد ایستگاه‌های تخلیه بار، اجرای طرح نظارت بر اضافه تناژ ناوگان و طرح تردد ناوگان در محدوده‌های زمانی و مکانی طی سال‌های اخیر از سوی شهرداری مشهد صورت گرفته است.
مختاری یادآورشد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار احداث 25 ایستگاه تخلیه بار در مناطق بارخیز طی سال 98 را در دستور کار دارد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.