کد خبر: ۱۰۱۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
مدیر عامل شرکت ساخت زیربناهای وزارت راه و شهرسازی :
معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت ساخت زیربناهای وزارت راه و شهرسازی گفت: پروژه های حوزه راه و خطوط ریلی مورد توجه جدی دولت است و این پروژه ها باید اولویت بندی شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خیرالله خادمی در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های راه سازی محور زنجان – بیجار و زنجان – دندی با بیان اینکه پروژه‌های حوزه راه و خطوط ریلی مورد توجه جدی دولت است و این پروژه‌ها باید اولویت بندی شوند، افزود: پروژه‌ها باید  اولویت‌بندی شوند و  باید از طولانی شدن پروژه‌ها جلوگیری کرد که تا پایان فصل کاری تمام شود.

وی با اشاره به وضعیت موجود در زمینه منابع  مالی تمام تلاش وزارت راه و شهرسازی جلوگیری ز تعطیلی روند اجرای پروژه‌ها دانست و ادامه داد: در حال حاضر در زمینه  تأمین منابع مالی برای اجرای پروژه‌ها با مشکل مواجه هستیم ولی با این وجود رویکرد دولت جلوگیری از تعطیلی پروژه‌ها است.

خادمی افزود:  فرایند تحویل قیر به پیمانکاران حوزه راه سازی آغاز شده است و  اجرای این طرح سرعت اجرای پروژه‌های حوزه راه را سرعت می‌دهد.

معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت ساخت زیربناهای وزارت راه و شهرسازی در ادامه با بیان اینکه احداث مسیر ریلی تهران-زنجان-تبریز تحولی بزرگ در حوزه راه در این محور است، گفت: چهار خطه و ۲ خطه کردن مسیر ریلی قزوین و زنجان در دستور کار جدی وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

خادمی افزود: راه‌آهن میانه به تبریز در کریدور اصلی قرار دارد  و این محور دسترسی به مرز بازرگان را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه  مسیر ریلی سنندج محور مهم در غرب کشور است، ادامه داد: تلاش می‌شود تا ۲ سال آینده این محور در شاخه کردستان به بهره‌برداری رسد و تا یک ماه آینده کمیته جانمایی مسیر و ایستگاه‌ها تشکیل و مطالعات آن انجام می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، شهرسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.