کد خبر: ۱۰۱۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز:
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری دو سارق به عنف و سابقه‌دار گوشی تلفن همراه با بیش از ۱۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محسن دالوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت گوشی تلفن همراه به روش زورگیری از شهروندان، توسط راکبان یک موتورسیکلت در سطح شهر اهواز بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۲۳ اهواز موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس و هدفمند سارقان را درحالی که به وسیله چاقو درحال تهدید کردن یک شهروند به قصد سرقت گوشی تلفن همراه وی بودند،  شناسایی با هماهنگی مرجع قضایی پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و نهایتا تیراندازی به سمت سارقان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: پس از بررسی‌های پلیسی به عمل آمده مشخص شد، متهمان از سارقان سابقه داری هستند که قبلا هم به جرم سرقت دستگیر و سابقه حبس و زندان نیز دارند.

سرهنگ دالوند در پایان با اشاره به ۱۸ فقره سرقت موبایل به روش زورگیری توسط این دو سارق بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.