کد خبر: ۱۰۱۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اقدام پیمانکاران در حذف کلمه شهید از تابلوی معابر و خیابان‌ها تخلف محسوب می‌شود، گفت: شهرداری در نظارت بر این موضوع تعلل داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران درباره حذف کلمه شهید از تابلوهای برخی از معابر و خیابان‌های تهران اظهار داشت: این موضوع در مورد برخی تابلوها سهواً انجام گرفته و حکایت از این دارد که نظارت‌ها خوب نبوده است.

وی افزود: اقدام در این زمینه هر چند به صورت سهوی، تخلف است و شهرداری در زمینه نظارت‌ها تعلل داشته است.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: کمیته‌ای برای بررسی این موضوع به صورت ویژه تشکیل شده و افراد می‌توانند به صورت مکتوب مشکلات در این زمینه را اعلام کنند تا آن را بررسی کنیم.

به گزارش فارس،‌ طی روزهای اخیر موضوع حذف کلمه شهید از تابلوی معابر و خیابان‌ها در تهران و شهرهای مختلف گلایه‌مندی‌های زیادی را به وجود آورده و مسؤولان زیادی در مورد آن اظهارنظر داشته اند.همچنین شهروندان در سامانه «فارس من» خواستار پیگیری موضوع حذف نام شهدا از معابر تهران شدند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.