کد خبر: ۱۰۱۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اقدام پیمانکاران در حذف کلمه شهید از تابلوی معابر و خیابان‌ها تخلف محسوب می‌شود، گفت: شهرداری در نظارت بر این موضوع تعلل داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران درباره حذف کلمه شهید از تابلوهای برخی از معابر و خیابان‌های تهران اظهار داشت: این موضوع در مورد برخی تابلوها سهواً انجام گرفته و حکایت از این دارد که نظارت‌ها خوب نبوده است.

وی افزود: اقدام در این زمینه هر چند به صورت سهوی، تخلف است و شهرداری در زمینه نظارت‌ها تعلل داشته است.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: کمیته‌ای برای بررسی این موضوع به صورت ویژه تشکیل شده و افراد می‌توانند به صورت مکتوب مشکلات در این زمینه را اعلام کنند تا آن را بررسی کنیم.

به گزارش فارس،‌ طی روزهای اخیر موضوع حذف کلمه شهید از تابلوی معابر و خیابان‌ها در تهران و شهرهای مختلف گلایه‌مندی‌های زیادی را به وجود آورده و مسؤولان زیادی در مورد آن اظهارنظر داشته اند.همچنین شهروندان در سامانه «فارس من» خواستار پیگیری موضوع حذف نام شهدا از معابر تهران شدند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.