کد خبر: ۱۰۱۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
شهردار زنجان :
شهردار زنجان از استقرار مجموعه کارگاهی در پروژه سبزه‌میدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسیح‌الله معصومی در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اقداماتی که در طول دهه اول محرم توسط مجموعه شهرداری زنجان انجام شده است، افزود: بی‌شک فعالیت همه اعضای این مجموعه به‌ویژه پاکبان‌ها، نیروهای خدماتی و نیز کارگران شهرداری و امور شهری شهرداری منطقه ۳ زنجان قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه‌های مهم مجموعه شهرداری برای اجرای پروژه‌های شهری، بحث بازگشایی محور پادگان بود که خوشبختانه این مهم با پیگیری‌های صورت گرفته، محقق شده است، تصریح کرد: این امیدواری وجود دارد که این‌بار پادگان برای اجرای این پروژه مانع‌تراشی نکند، به همین خاطر انتظاری که از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان داریم، این است که اجازه تعطیلی این پروژه را بیشتر از این‌ها ندهند.

معصومی همچنین از احداث پل مدرس به‌عنوان یکی دیگر از برنامه‌های در دست اقدام مجموعه شهرداری زنجان یاد کرد و ادامه داد: آنچه که باعث به تعویق افتادن اجرای پروژه احداث پل مدرس در زنجان شد، تصمیمی بود که شورای ترافیک در این خصوص اتخاذ کرد؛ چرا که معتقد بودند قبل از اجرای این پروژه، ابتدا باید محور پادگان بازگشایی می‌شد که به همین خاطر اجرای پروژه مذکور تا بازگشایی این محور به تعویق افتاده است.

شهردار زنجان در ادامه گریزی به آخرین وضعیت اجرای پروژه بزرگ سبزه‌میدان زد و با بیان اینکه خوشبختانه استقرار مجموعه کارگاهی در محل این پروژه می‌تواند خبر مسرت‌بخشی برای مردم زنجان که سال‌ها منتظر اجرای آن بودند، باشد، اظهار کرد: بی‌تردید با آغاز این پروژه، یکی از ملزومات کار، اجرای طرح ترافیکی جدید است. علاوه بر این، مقرر شده است تابلوی روزشمار برای این پروژه نصب شود.

معصومی با اشاره به فرا رسیدن بازگشایی مدارس و با تاکید بر اینکه شهرداری در حوزه داخل مدارس هیچ‌گونه وظیفه‌ای ندارد، بیان کرد: شاید در سال‌های گذشته اقداماتی در این خصوص انجام می‌شد اما این دلیل بر آن نمی‌شود که دوباره بخواهیم در این زمینه ورود پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های امروز شهروندان زنجانی که ما نیز به آن اشرافیت کامل داریم، بحث نابسامانی آسفالت خیابان‌های شهر است، خاطرنشان کرد: خلاء در این زمینه مربوط به هفته‌های اخیر نبوده و ماحصل خلاءهایی است که در سال‌های گذشته وجود داشته است اما با این وجود معتقدیم وضعیت آسفالت شهر نسبت به گذشته کمی بهتر شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.