کد خبر: ۱۰۱۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان:
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت: سهمیه سوخت پایه ناوگان بالای ۱۰ تن که باربرگ ندارند کاهش می یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبد الهادی طاهری اظهار کرد: سهمیه سوخت پایه ناوگان بالای ۱۰ تن که باربرگ نگیرند، از اول مهر ماه ۲۰ درصد کاهش می یابد.

طاهری ادامه داد: طبق اطلاعیه سامانه مرکزی سوخت دیزل ناوگان درون شهری، به اطلاع مالکان و رانندگان ناوگان حمل و نقل بار درون شهری می‌رساند که سهمیه پایه ناوگان بالای ۱۰ تُن که باربرگ نگیرند؛ از اول مهر ماه ۲۰ درصد دیگر کسر می شود.

وی افزود: سهمیه این ناوگان کسر شده و به ۴۰ درصد سهمیه پایه قدیم خواهد رسید.

طاهری تصریح کرد: در این راستا لازم است که رانندگان از طریق نرم افزار صدور باربرگ که بر روی گوشی همراه نصب نموده اند، برای جلوگیری از کاهش سهمیه سوخت، حتما ۲۵ باربرگ روزانه و حداقل ۱۵ باربرگ حقیقی در «شهریور ماه» دریافت کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.