کد خبر: ۱۰۱۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از اجرای ۵۰ پروژه برای بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب خسارت دیده در جریان سیلاب امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا کرموند در گفت و گو با رسانه ها، اظهار داشت: در سیل فروردین ماه تاسیسات شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در بیش از شش شهرستان دچار خسارت شد.

وی با بیان اینکه تاسیسات این شرکت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان خسارت دید، گفت: از این مبلغ حدود ۱۰۱ میلیارد تومان اعتبار مصوب داریم که ۶۰ میلیارد تومان به صورت اسناد خزانه تخصیص داده شده است.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، عنوان کرد: پروژه هایی برای بازسازی این تاسیسات تعریف کرده ایم که تعداد آنها بالغ بر ۵۰ مورد است.

کرموند با بیان اینکه پیمانکاران این پروژه ها یا انتخاب شده اند و یا اینکه در حال اجرای پروژه ها هستند، افزود: همچنین بخشی از اعتبار یاد شده را برای خرید تجهیزات هزینه کرده ایم.

وی، ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال مالی ۹۸ و ۹۹ این پروژه ها به بهره برداری برسند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.