کد خبر: ۱۰۱۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از اجرای ۵۰ پروژه برای بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب خسارت دیده در جریان سیلاب امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا کرموند در گفت و گو با رسانه ها، اظهار داشت: در سیل فروردین ماه تاسیسات شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در بیش از شش شهرستان دچار خسارت شد.

وی با بیان اینکه تاسیسات این شرکت بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان خسارت دید، گفت: از این مبلغ حدود ۱۰۱ میلیارد تومان اعتبار مصوب داریم که ۶۰ میلیارد تومان به صورت اسناد خزانه تخصیص داده شده است.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، عنوان کرد: پروژه هایی برای بازسازی این تاسیسات تعریف کرده ایم که تعداد آنها بالغ بر ۵۰ مورد است.

کرموند با بیان اینکه پیمانکاران این پروژه ها یا انتخاب شده اند و یا اینکه در حال اجرای پروژه ها هستند، افزود: همچنین بخشی از اعتبار یاد شده را برای خرید تجهیزات هزینه کرده ایم.

وی، ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال مالی ۹۸ و ۹۹ این پروژه ها به بهره برداری برسند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.