کد خبر: ۱۰۱۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
در مترو امام خمینی (ره) برگزار شد
برنامه عصرانه کتاب با حضور سید مهدی شجاعی در مترو امام خمینی ره برگزار شد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،برنامه عصرانه کتاب با حضور سید مهدی شجاعی در مترو امام خمینی ره برگزار شد . گفتنی است در این برنامه صوت  بخشی از کتاب پدر، عشق و پسر که پیرامون واقعه عاشوراست پخش شد. 
برنامه عصرانه کتاب با حضور سید مهدی شجاعی
لواسانی مجری این برنامه با اشاره به نگارش این کتاب که واقعه عاشورا را به نگارش دراورده است،گفت : این کتاب از زبان اسب حضرت علی اکبر و برای مادر علی اکبر علیه السلام نگارش شده است . 

شجاعی در پاسخ به سوال  خبرنگار پیرامون واقعه عاشورا و مرز بین تخیل و واقعیت گفت:از ابتدایی که نوشتن برای اهل بیت مطرح بود این چالش وجود داشت که متن دارای تخیل است حال مرز بین تخیل و اصل و مرز آنها کجاست کاری دشوار است . در اینجا هیچ گفتاری نباید مطرح شود که خلاف واقعه حادث شده باشد . در این کتاب به اصل واقعه عاشورا پرداخته شده است. 
گفتنی است ، در این برنامه از برندگان مسابقه کتاب خوانی توسط نویسنده کتاب و معاون فرهنگی مترو تقدیر صورت گرفت. 
برنامه عصرانه کتاب با حضور سید مهدی شجاعی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.