کد خبر: ۱۰۱۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت:‌7 هزار نیروی انسانی از آموزش و پرورش خارج شده و تنها 490 نفر وارد شدند بنابراین تناسب مناسبی بین ورودی و خروجی وجود ندارد و این بحران تهران را تهدید می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در آئین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس شهر تهران اظهار داشت: امسال یک میلیون و 200 هزار نفر دانش‌آموز در 41 هزار کلاس درس و در قالب 4 هزار و 900 مدرسه وارد مدارس می‌شوند.

وی افزود: بر همین اساس 560 هزار همکار فرهنگی نیز کار تعلیم و تربیت دانش‌آموزان را بر عهده دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران بیان داشت: در خصوص بازگشایی مدارس از 7 ماه گذشته اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و 18هزار نیرو در قالب 5 کارگروه ساماندهی شدند که این کارگروه‌ها در خصوص نیروی انسانی، تعمیر و تجهیز، تعیین صلاحیت، ارزیابی و تبلیغ و همینطور توجیه را بر عهده داشتند.

فولادوند افزود: 7 هزار نیروی انسانی خارج شدند و 490 نفر تنها وارد آموزش و پرورش شدند که تناسب مناسبی بین ورودی و خروجی نیروی انسانی در آموزش و پرورش وجود ندارد.

وی یادآور شد: بحران نیروی انسانی آموزش و پرورش شهر تهران را تهدید می‌کند و ما این موضوع را بارها مطرح کردیم و امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت:‌در کنار پروژه مهر عمده فعالیت‌ها معطوف به سرویس مدارس است و در سال گذشته 160 هزار دانش‌آموز تحت پوشش سرویس مدارس قرار گرفتند و 2 هزار مدرسه نیز از سرویس مدرسه استفاده کردند.

فولادوند افزود:‌در حوزه سرویس مدارس 24 هزار خودرو با حضور 300 پیمانکار فعالیت می‌کردند که جای قدردانی و تشکر از سازمان تاکسیرانی دارد.

وی  در خصوص سامانه سپند اظهار داشت: در این خصوص نباید تهران را با مجموعه شهرهای کوچک یکسان دید. تاکنون 24 هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده‌اند ولی اطلاعات جزئی آنها را ما نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: در سال تحصیلی جدید 14 میلیون دانش‌آموز در سراسر کشور در مدارس حضور پیدا می‌کنند و این یک پروژه ملی است و آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند از عهده آن بربیاید و باید تمامی دستگاه‌ها در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.