کد خبر: ۱۰۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
200 نیروی داوطلب شهرداری منطقه 5 و 500 پاکبان، در انتظار خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مانی جعفریان معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه و دبیر ستاد اربعین 98 در پایانه مرزی مهران با اشاره به فعالیت پیش هنگام برای مهیا کردن زیر ساخت های خدمت رسانی به زائران امام حسین در پیاده روی اربعین در پایانه مرزی مهران گفت: برنامه ریزی اولیه از ابتدای شهریور ماه 98 آغاز شده و طی جلسات هماهنگی متعددی که با مسئولین مرزی ، شهردار مهران، استاندار ایلام، نمایندگان کشور عراق، و نمایندگان سازمان های خدمت رسان در شهر مهران انجام شده ، برنامه ریزی زمان بندی شده برای استقرار و اعزام تجهیزات و ادوات خدمات شهری اعلام شد.

جعفریان در خصوص اعزام نیروها در ششمین سال خدمت رسانی نیروهای شهرداری منطقه 5 در مرز مهران گفت: تاکنون، محل استقرار نیروها آماده و اولین محموله با 5 دستگاه تریلی ماشین آلات به مرز مهران فرستاده شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت : امسال بیش از 20 خودروی جمع آوری زباله در محل فعال شده و تفکیک زباله خشک از تر در مرز مهران با دستگاه، آسیاب شده و بسته بندی انجام می شود .

وی یادآور شد، تعداد سرویس های بهداشتی، با کمک خیرین، نسبت به سال اول بیش از 3 برابر شده است و پیش بینی می شود بالغ بر سه هفته، ارائه خدمات در مرز مهران صورت گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.