کد خبر: ۱۰۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
200 نیروی داوطلب شهرداری منطقه 5 و 500 پاکبان، در انتظار خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مانی جعفریان معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه و دبیر ستاد اربعین 98 در پایانه مرزی مهران با اشاره به فعالیت پیش هنگام برای مهیا کردن زیر ساخت های خدمت رسانی به زائران امام حسین در پیاده روی اربعین در پایانه مرزی مهران گفت: برنامه ریزی اولیه از ابتدای شهریور ماه 98 آغاز شده و طی جلسات هماهنگی متعددی که با مسئولین مرزی ، شهردار مهران، استاندار ایلام، نمایندگان کشور عراق، و نمایندگان سازمان های خدمت رسان در شهر مهران انجام شده ، برنامه ریزی زمان بندی شده برای استقرار و اعزام تجهیزات و ادوات خدمات شهری اعلام شد.

جعفریان در خصوص اعزام نیروها در ششمین سال خدمت رسانی نیروهای شهرداری منطقه 5 در مرز مهران گفت: تاکنون، محل استقرار نیروها آماده و اولین محموله با 5 دستگاه تریلی ماشین آلات به مرز مهران فرستاده شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت : امسال بیش از 20 خودروی جمع آوری زباله در محل فعال شده و تفکیک زباله خشک از تر در مرز مهران با دستگاه، آسیاب شده و بسته بندی انجام می شود .

وی یادآور شد، تعداد سرویس های بهداشتی، با کمک خیرین، نسبت به سال اول بیش از 3 برابر شده است و پیش بینی می شود بالغ بر سه هفته، ارائه خدمات در مرز مهران صورت گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.