کد خبر: ۱۰۱۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آخرین آمار ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه زمان بندی شده در روز شنبه نتیجه آزمون سراسری سال ۹۸ برای افرادی که در آزمون شرکت کرده‌اند منتشر شده است. آن دسته از داوطلبانی که در آزمون قبول نشده‌اند یا حتی افرادی که در آزمون شرکت نکرده‌اند، می‌توانند برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌پذیرد، ثبت‌نام کنند.

توکلی اضافه کرد: همانطور که پیشتر گفته شده بود ظرفیت پذیرش در این دوره‌ها ۵۹۶ هزار نفر است. ثبت نام در این دوره‌ها منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد. همچنین تا ساعت ۹ صبح امروز دوشنبه ۲۵ شهریورماه تعداد ۲۲۳ هزار و ۳۴۴ نفر برای تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور توصیه کرد: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام تا ۲۸ شهریورماه است و قابل تمدید هم نیست، داوطلبان سریع‌تر برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.