کد خبر: ۱۰۱۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان خبرداد
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از شناسایی و دستگیری ۲ نفر به اتهام قتل جوان ۲۵ ساله خبر داد وگفت: متهمان به دلیل مسائل مالی این جوان را به قتل رسانده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ جعفر رحمتی  از شناسایی و دستگیری ۲ نفر به اتهام قتل جوان ۲۵ ساله خبر داد و افزود: در پی شکایت شخصی مبنی بر مفقودی فرزند ۲۵ ساله اش موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی  ادامه داد: در بررسی های اولیه کارآگاهان مشخص شد فقدانی با افرادی در ارتباط بوده است که  افراد مورد نظر شناسایی و دستگیر وبه پلیس آگاهی منتقل شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان تصریح کرد: کارآگاهان در تحقیقات صورت گرفته از متهمان دریافتند  فقدانی  با سلاح شکاری و سرد به قتل رسیده و با همکاری این دو متهم  در یکی از روستاهای اطراف شهر زنجان دفن شده است.

رحمتی با اعلام اینکه با اعتراف متهمان جسد این جوان کشف شد، افزود: ماموران در ادامه  متهمی دیگری را در این ارتباط  شناسایی  و در یک عملیات در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و در حال رسیدگی است.

شروری که شهروند زنجانی را مصدوم کرده بود دستگیر وروانه زندان شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک شرور خبر داد و گفت : متهم یک شهروندی را در پارک مورد ضرب و جرح قرار داده بود.

 رحمتی ظهار داشت: چندی پیش یکی از اراذل و اوباش در یکی از پارک های شهرستان زنجان ضمن ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد( قمه) یکی از شهروندان را مورد و ضرب و جرح قرار داده و  متواری شده بود.

وی عنوان داشت: ماموران پلیس آگاهی با شکایت شاکی تحقیقات خود را برای  شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار خود قرار و موفق شدند با انجام اقدامات فنی و پلیس متهم را شناسایی و دستگیر کنند.

 رحمتی گفت: متهم  در تحقیقات پلیسی صراحتا به ضرب وجرح  این شهروند اعتراف که پس از تکمیل پرونده از طریق مرجع قضایی روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ،در پایان از شهروندان خواست در صورت برخورد با موارد مشابه ،از درگیری و برخورد فیزیکی خودداری  و مراتب را به پلیس گزارش کنند .
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.