کد خبر: ۱۰۱۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد اعلام کرد
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از حذف واسطه‎ها برای عرضه میوه در بازارهای شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز کیانی با اعلام خبر بالا گفت: شهرداری مشهد، بازارهای میوه و تره‌بار را به منظور تنظیم بازار، حذف واسطه‌های بی‌مورد و کاهش سفرهای درون شهری، رفاه عمومی و دسترسی آسان شهروندان احداث کرده است.
وی افزود: در حال حاضر ۱۴ بازار عرضه میوه و تره‌بار در مشهد احداث شده که بیش از ۴ هزار مترمربع غرفه در این بازارها تحت اختیار غرفه‏داران است.
کیانی تصریح کرد: شهرداری مشهد با ارائه فضای مناسب و تلاش در جهت ایجاد شرایط مناسب برای بهره‎برداران، سعی کرده قیمت میوه را در سطح شهر کنترل کند.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد تاکید کرد: تاکنون اجاره بهای بهره‌برداران بازارهای میوه و تره‌بار تنها 2.5 درصد از فروش ماهیانه آنها بوده و واگذاری غرفه‎ها به تولیدکنندگان در جهت کاهش قیمت ها و سهولت خرید شهروندان بوده است.
کیانی در خصوص حذف واسطه‌های میوه گفت: شهرداری مشهد در تلاش است با ایجاد بستری برای خرید و فروش میوه از تولید به مصرف، واسطه‌های خرید و فروش میوه را حذف کند و این دسته از محصولات به‌‎صورت مستقیم توسط تولیدکنندگان در بازارهای شهرداری عرضه شود.
وی عنوان کرد: بر این اساس در هر بازار یک غرفه عرضه مستقیم جانمایی شده است؛ تولیدکنندگان یا افرادی که پتانسیل عرضه مستقیم محصولات را دارند می‌‎توانند به سازمان مراجعه و از این بستر برای عرضه مستقیم محصولات استفاده کنند. بدیهی است در این شرایط قیمت‎های محصولات برابر نرخ میدان بار قیمت‌‍گذاری خواهد شد .
کیانی اضافه کرد: شهروندان همچنین می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را در این زمینه با شماره ۴ رقمی ۵۱۵۹ در میان بگذارند .این اقدام به شهروندان این امکان را می‌دهد که میوه و تره‌بار مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.