کد خبر: ۱۰۱۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
در آستانه سال تحصیلی جدید؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: در آستانه بازگشایی مدارس نصب مانیتورینگ مرکز کنترل ترافیک اردبیل به صورت موقت در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود امامی یگانه در جلسه شورای ترافیک استان اردبیل که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری برگزار شد، عنوان کرد: وجود مرکز کنترل ترافیک در مرکز استان اردبیل ضروری بوده و بدین منظور در آستانه بازگشایی مدارس به صورت موقت مانیتورینگ این مرکز راه اندازی می‌شود تا با تکمیل زیرساخت‌ها این طرح به صورت جامع و کاملتری اجرایی شود.

به گفته وی بنا به آمار رسمی پلیس راهنمایی و رانندگی تلفات جانی بر اثر حوادث رانندگی در سطح شهر روز به روز بیشتر شده و نیازمند افزایش اقدامات کنترلی و پیشگیری‌های لازم در این خصوص هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل ادامه داد: بی احتیاطی رانندگان از دیگر عوامل اصلی بروز سوانح تلخ در داخل شهر بوده تاعلاوه بر افزایش نظارت‌ها به فرهنگسازی صحیح برای رعایت قوانین رانندگی در بین اقشار مختلف مردم نیاز داشته باشیم.

امامی یگانه به ضرورت نصب دوربین‌های پلاک خوان خودرو در معابر پرتردد تاکید کرد و افزود: درنظر گرفتن سرعت گیرها در مکان‌های مناسب طبق استانداردهای تعیین شده یکی دیگر از موارد مهمی بوده که به عنوان عامل بازدارنده تصادف و تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از تصادف‌های درون شهری نیز با حوادث تلخی همراه می‌شود، ادامه داد: از ابتدای سال جاری از ۲۱ فقره تصادف رخ داده در استان، ۱۴ نفر در داخل شهر اردبیل فوت شدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در پایان تاکید کرد: به منظور کاهش حوادث تلخ رانندگی نیازمند برخورداری از مشاوران و کارشناسان زبده و انجام مطالعات جامع شهری و ترافیکی در سطح استان هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، ترافیک
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.