کد خبر: ۱۰۱۰۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
در نیمه نخست امسال؛
رئیس پلیس‌راه کشور بابیان اینکه نتوانستیم به هدف‌گذاری کاهش ۱۲ درصدی تصادفات دست پیدا کنیم، گفت: شش هزار نفر در نیمه نخست امسال بر اثر تصادفات جاده‌ای جان باختند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه برگزاری جلسه شورای راهبردی تصادفات استان سمنان به میزبانی استانداری در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه هدف‌گذاری ما برای کاهش تلفات جاده‌ای سال ۹۸، دو هزار نفر بود، ابراز داشت: این میزان کاهش ۱۲ درصد را شامل می‌شد.

وی ضمن بیان اینکه بر اساس آخرین آمار تا روز گذشته شش هزار نفر در نیمه نخست امسال بر اثر تصادفات جاده‌ای جان باختند، افزود: این آمارها نشان می دهد که چندان نتوانستیم به این هدف‌گذاری نزدیک شویم.

رئیس پلیس‌راه کشور بابیان اینکه این میزان جان باخته در تصادفات جاده‌ای به نسبت مدت مشابه سال قبل کاهش داشت، بیان کرد: اگرچه در شش‌ماهه امسال نسبت به هدف‌گذاری تعیین‌شده فاصله بسیار وجود داشت اما امیدواریم بتوانیم در شش‌ماهه دوم آن را جبران کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.