کد خبر: ۱۰۱۰۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
در نیمه نخست امسال؛
رئیس پلیس‌راه کشور بابیان اینکه نتوانستیم به هدف‌گذاری کاهش ۱۲ درصدی تصادفات دست پیدا کنیم، گفت: شش هزار نفر در نیمه نخست امسال بر اثر تصادفات جاده‌ای جان باختند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه برگزاری جلسه شورای راهبردی تصادفات استان سمنان به میزبانی استانداری در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه هدف‌گذاری ما برای کاهش تلفات جاده‌ای سال ۹۸، دو هزار نفر بود، ابراز داشت: این میزان کاهش ۱۲ درصد را شامل می‌شد.

وی ضمن بیان اینکه بر اساس آخرین آمار تا روز گذشته شش هزار نفر در نیمه نخست امسال بر اثر تصادفات جاده‌ای جان باختند، افزود: این آمارها نشان می دهد که چندان نتوانستیم به این هدف‌گذاری نزدیک شویم.

رئیس پلیس‌راه کشور بابیان اینکه این میزان جان باخته در تصادفات جاده‌ای به نسبت مدت مشابه سال قبل کاهش داشت، بیان کرد: اگرچه در شش‌ماهه امسال نسبت به هدف‌گذاری تعیین‌شده فاصله بسیار وجود داشت اما امیدواریم بتوانیم در شش‌ماهه دوم آن را جبران کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.