کد خبر: ۱۰۱۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
مسجد جامعی خواستارشد
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار ارائه گزارش جامعی از حادثه خودسوزی دختر جوانی در هفته گذشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد مسجدجامعی در جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به اخبار ضد و نقیضی که در رسانه های اصلی در خصوص خودسوزی سحر خدایاری منتشر شده، گفت: این گزارشات بر ابهامات افزود و لازم است مرجع قضایی گزارش دقیقی از این حادثه ارائه کند. همچنین در کنار این گزارش، یک مرجع علمی این واقعه و بازتاب های بعد از آن را تحلیل کند تا این حادثه برای افکار عمومی روشن شود و به همه ابعاد آن پرداخته شود.

مسجدجامعی با بیان اینکه این حادثه به هر دلیلی رخ داده باشد سخت و ناگوار است، گفت: واکنش های متعدد جامعه نسبت به این حادثه، نشان دهنده حساسیت این موضوع است و برای پیشگیری از این حوادث باید مراجع علمی گزارشی در خصوص آن تهیه کنند.

وی تأکید کرد: این مباحث بخشی از حقوق شهروندی است که در قوانین نظام قضایی نیز موجود است و رفتار و برخورد همدلانه نسبت به آن می تواند به پیشگیری از این قبیل حوادث کمک کند. مردان و زنان در همه وقایع دوش به دوش هم بوده اند و به آبادانی این سرزمین و رشد و فضائل اخلاقی کمک کرده اند و امروز نیز باید به حقوق شهروندی همه آحاد جامعه توجه کنیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.