کد خبر: ۱۰۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
رییس شورای تهران:
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:با توجه به اینکه طرح کاهش کنترل آلودگی هوا محدودیت بیشتری را برای ورود خودروها در شهر در نظر گرفته است قاعدتا می‌تواند در کاهش بار ترافیک موثر باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی روز یکشنبه پیش از آغاز یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران همچنین با اشاره به اجرای طرح های استقبال از مهر اظهارداشت: این طرح نیز با هدف کاهش بار ترافیکی در سطح شهر اجرا می شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات شهرداری تهران با پلیس راهور با موضوع آغاز سال تحصیلی افزود: این جلسات همانند سال‌های گذشته به صورت مستمر در حال برگزاری است.

رییس شورای شهر تهران افزود: با توجه به اینکه ما هر سال در آغاز سال تحصیلی جدید با ترافیک روبه‌رو هستیم این جلسات می‌تواند در روان شدن ترافیک موثر باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.