کد خبر: ۱۰۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
رییس شورای تهران:
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:با توجه به اینکه طرح کاهش کنترل آلودگی هوا محدودیت بیشتری را برای ورود خودروها در شهر در نظر گرفته است قاعدتا می‌تواند در کاهش بار ترافیک موثر باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی روز یکشنبه پیش از آغاز یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران همچنین با اشاره به اجرای طرح های استقبال از مهر اظهارداشت: این طرح نیز با هدف کاهش بار ترافیکی در سطح شهر اجرا می شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات شهرداری تهران با پلیس راهور با موضوع آغاز سال تحصیلی افزود: این جلسات همانند سال‌های گذشته به صورت مستمر در حال برگزاری است.

رییس شورای شهر تهران افزود: با توجه به اینکه ما هر سال در آغاز سال تحصیلی جدید با ترافیک روبه‌رو هستیم این جلسات می‌تواند در روان شدن ترافیک موثر باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.