کد خبر: ۱۰۱۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
دبیر کانون کامیون داران در گفتگو با شهرفردا
دبیر کانون کامیون داران گفت: سامانه نیاز سنجی موکب داران اربعین حسینی و کامیون داران داوطلب خدمت به زائران حسینی برای انتقال تجهیزات از ایران به عراق در ایام اربعین راه اندازی شده است.
احمد کریمی ، دبیر  کانون کامیون داران در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» پیرامون ساماندهی و نیازسنجی موکب های اربعین گفت : هرساله موکب داران برای انتقال تجهیزات و لوازم مورد نیاز ژائران اباعبدالله با مشکلات عدیده ای روبرو بودند که لازم بود سامانه ای باهدف نیازسنجی موکب دارن راه اندازی شود.

وی خاطر نشان کرد : در این سامانه لیستی از نیاز موکب های مختلف در اقصی نقاط کشور تهیه شده و از سوی دیگر آن بخش از کامیون داران متقاضی که آمادگی انتقال تجهیزات را به کربلای معلی داراند شناسایی شده اند.

کریمی خاطر نشان کرد : کامیون داران داوطلب خدمت به زائران حسینی علیه السلام  از سراسرکشور در این سامانه ثبت نام کرده  و می توانند پس مشخص شدن نرخ سوخت و کاپیتاژ ( تغییر پلاک ایرانی به عراقی) برای موکب استان یا شهرستان خود تجهیزات مورد نیاز را بارگیری کنند.

دبیر اتحادیه کامیون داران گفت : این سامانه برای نخستین بار در اتحادیه کامیون داران اجرا شده و قابلیت اجرا در سایر وسایل حمل و نقل عمومی را نیز دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.