کد خبر: ۱۰۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
جانشین انتظامی ایلام:
جانشین انتظامی ایلام گفت: ۹۶ گیت در مرز مهران آماده خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شهاب عزیز زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای محرم حجم کل ترددات صورت گرفته بیش از ۱۹۰ هزار نفر بوده که از پایانه مرزی مهران خروج و پس از زیارت به کشور ورود کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در دهه اول محرم بیش از ۹۴ هزار نفر زائر ایرانی از پایانه مرزی مهران خارج شده اند، گفت: این تعداد تردد نشان دهنده ۲۴۱ درصد افزایش خروج زائران نسبت به سال گذشته است.

جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: در این ایام  جهت سهولت زائران عتبات عالیات ، تعداد ۹۶ گیت توسط پلیس گذرنامه فعال بوده و خدمات رسانی شبانه روزی داشته اند.

 وی با بیان اینکه احتمال دارد با نزدیک شدن به اربعین حسینی بر تعداد خروج زائران از پایانه مرزی افزوده شود ، گفت: مهمترین اولویت پلیس استان امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی است و در این راستا با به کارگیری مجهزترین دوربین های ثبت تخلف و همچنین پایش لحظه ای محورهای مواصلاتی با رانندگانی که با انجام حرکات حادثه ساز جان خود و دیگران را به مخاطره می‌اندازند برخورد کنیم.

 جانشین انتظامی استان ایلام از زائرانی که قصد سفر به عتبات عالیات دارند خواست گذرنامه خود را از شهرهای مبدا تهیه کرده و آنهایی هم که دارای گذرنامه هستند حتماً باید به مدت اعتبار آن توجه کنند اگر نیاز به تمدید اعتبار هست حتما آن را تمدید کنند.

 سرهنگ عزیززاده  با بیان اینکه  مدت اعتبار گذرنامه باید کمتر از شش ماه نباشد خاطرنشان کرد: زائران عتبات عالیات به توصیه ها و هشدارهای پلیسی توجه کرده و از آوردن داروهای ممنوعه که در کشور عراق جرم بوده خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

حضور پرندگان مهاجر در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران/ تصاویر

هر سال با شروع فصل سرما کوچ پرندگان نیز آغاز می شود. تهران نیز از میزبانی این پرندگان، بی نصیب نمانده است. گونه های مختلفی ازپرندگان مهاجر مانند کاکایی صورتی و کاکایی سر سیاه،پرستوی دریایی تُک زرد،اردک سیاه کاکل، باکلان امسال نیز مهمان دریاچه شهدای خلیج فارس تهران هستند.