کد خبر: ۱۰۰۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: واژگونی خودروی سمند در محور روستایی شهراب - دارستان در شهرستان تفرش، ۲ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ایرج کهریزی در این باره اظهار داشت:‌ گزارشی از واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در محور روستایی شهراب به دارستان به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به محل سانحه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: در این سانحه رانندگی که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سمند رخ داد، راننده و یکی از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند و یکی از سرنشینان آن مجروح شد.

وی با اشاره به انتقال فرد مصدوم توسط تیم های امدادی به مرکز درمانی گفت: ‌در بررسی کارشناس پلیس راه علت این سانحه عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو اعلام شد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.