کد خبر: ۱۰۰۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
در مناطق 22گانه در ایام سوگواری ابا عبدالله صورت گرفت
مسیر هیئت های عزاداری حسینی از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف به منظور آموزش و ارتقا فرهنگ محیط زیستی در روز عاشورا توسط فعالین محیط زیست پاکسازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،به منظور آموزش و ارتقا فرهنگ محیط زیستی، مسیر هیئت های عزاداری حسینی مناطق 8 و 10 از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف در روز عاشورا، با حضور حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، شینا انصاری مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار، حسین بحیرایی شهردار منطقه10، سازمانهای مردم نهاد، فعالین و داوطلبین حوزه محیط زیست پاکسازی شد.

گفتنی است پویش یاران محیط زیست توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از ابتدای محرم در سطح مناطق۲۲ گانه شهرداری تهران با همکاری داوطلبین حوزه محیط زیست در محلات برگزار شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

گفتنی است، این پویش در راستای ارائه آموزشهای لازم به شهروندان در زمینه مضرات استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی بر سلامت و محیط زیست و در نتیجه کاهش استفاده از آن ها و بازگشت به سنت گذشته در ایام محرم و صفر اجرا می شود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.