کد خبر: ۱۰۰۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
در مناطق 22گانه در ایام سوگواری ابا عبدالله صورت گرفت
مسیر هیئت های عزاداری حسینی از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف به منظور آموزش و ارتقا فرهنگ محیط زیستی در روز عاشورا توسط فعالین محیط زیست پاکسازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،به منظور آموزش و ارتقا فرهنگ محیط زیستی، مسیر هیئت های عزاداری حسینی مناطق 8 و 10 از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف در روز عاشورا، با حضور حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، شینا انصاری مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار، حسین بحیرایی شهردار منطقه10، سازمانهای مردم نهاد، فعالین و داوطلبین حوزه محیط زیست پاکسازی شد.

گفتنی است پویش یاران محیط زیست توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از ابتدای محرم در سطح مناطق۲۲ گانه شهرداری تهران با همکاری داوطلبین حوزه محیط زیست در محلات برگزار شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

گفتنی است، این پویش در راستای ارائه آموزشهای لازم به شهروندان در زمینه مضرات استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی بر سلامت و محیط زیست و در نتیجه کاهش استفاده از آن ها و بازگشت به سنت گذشته در ایام محرم و صفر اجرا می شود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.