کد خبر: ۱۰۰۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
جلسه باشگاه استقلال با سازمان لیگ
مدیران باشگاه استقلال برای نحوه بلیت فروشی و همچنین در اختیار داشتن ۹۰ درصد سکوهای ورزشگاه‌ آزادی در شهرآورد پایتخت با مسئولان سازمان لیگ نشستی را برگزار خواهند کرد
به گزارشپایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسولان سازمان لیگ اعلام کرده اند در شهرآورد پایتخت که روز سی‌و یکم شهریور و از هفته چهارم لیگ برتر برگزار می‌شود، استقلال میزبان است و ۹۰ درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی در اختیار این تیم خواهد بود.

این درحالی است که «محمدحسن انصاری فرد» مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرده که تقسیم‌بندی تماشاگران به صورت ۹۰ به ۱۰ امکان‌پذیر نیست؛ مگر اینکه باشگاه‌ها هوادارانشان را شناسایی کنند و به آن‌ها کارت هواداری بدهند.

اجرای قانون 90 به 10 در دربی؛ آری یا خیر؟
در این راستا، مسئولان باشگاه استقلال به دنبال راهکار مناسبی هستند تا از امتیاز میزبانی در بازی رفت نهایت استفاده را برده و اکثر سکوهای آزادی را به خود اختصاص دهند.

مدیران استقلال قرار است ظرف روزهای آینده با مسولان سازمان لیگ به گفت‌وگو پرداخته و در این باره تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.
برچسب ها: فوتبال ، دربی ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.