کد خبر: ۱۰۰۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
هادی طباطبایی:
دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال با بیان اینکه شرایط تیم امید از ابتدا نگران کننده بود، گفت: این تیم همان راهی را می‌رود که بیش از چهل سال است آن را طی می‌کنیم و در نهایت به المپیک نمی‌رسیم.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هادی طباطبایی در خصوص ۲ شکست متوالی تیم امید ایران برابر ازبکستان و شرایط نگران کننده این تیم، اظهار داشت: تیم امید همان راه قبلی را می‌رود و هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است.


در فرصت سه ماهه امکان حل مشکلات عدیده تبم امید وجود ندارد

مربی سابق تیم امید ایران، تصریح کرد: تیم امید ما مشکلات زیادی دارد و فرصت کمی هم تا آغاز مسابقات رسمی باقی مانده است. در فرصت سه ماهه باقی مانده نمی‌توان مشکل اساسی را که نیاز به چند سال برنامه‌ریزی دارد، حل کرد. باید برنامه ریزی منظمی صورت بگیرد تا فوتبال ما موفق عمل کند، چرا که حضور در المپیک حق فوتبال ایران است.

وی اضافه کرد: در این مدت حتی یک نفر هم از مربیان سابق تیم امید مشاوره نگرفته که این مساله جای تعجب دارد.

طباطبایی در ادامه با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران برابر هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، گفت: این اولین دیدار شاگردان «مارک ویلموتس» بود و خوشبختانه نتیجه خوبی برای ما رقم خورد.

وی افزود: میل به حمله و بازی هجومی در تیم ملی قابل لمس است که این اتفاق خوبی برای فوتبال ایران تلقی می‌شود. از طرفی بازیکنان ما بیشتر به دنبال ارائه کیفیت و بازی زیبا بودند.

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: دیدار با هنگ‌کنگ برای تیم‌ملی ایران همچون دیداری تدارکاتی بود و با توجه به عملکرد تیم ملی می‌توان به آینده امیدوار بود.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.