کد خبر: ۱۰۰۹۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
توسعه مترو در اولين جلسه شوراي معاونين و مديران عامل سازمانها و شركتها، مورد تاكيد ويژه شهردار تهران قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در اين جلسه پيروز حناچي ،شهردار تهران ، حمايت همه جانبه و تمركز ويژه شهرداران مناطق به پشتيباني و رفع مسايل مترو را خواستار شد.

در اين رابطه با پيشنهاد شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو) و مديريت و هماهنگي معاونت هماهنگي و امور مناطق شهرداري تهران؛ جلسات دوره اي معاونت امور مناطق، شهرداران مناطق و شركت مترو برنامه ريزي شد.

اولين جلسه در اين موضوع با حضور شاپور رستمي، معاون هماهنگي و امور مناطق، علي امام، مديرعامل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو) ، شهرداران مناطق ۵، ۶، ۱۱، ۱۲ و ۲۰ و نيز با حضور مديران عامل سازمان املاك و مستغلات، سازمان سرمايه‌گذاري و مشاركتهاي مردمي،شركت توسعه مجتمع هاي ايستگاهي مترو و مديران حوزه هاي تخصصي آنها در روز يكشنبه( ۱۷ شهريورماه) در معاونت هماهنگي و امور مناطق برگزار شد.

همچنين در اين جلسه با بررسي روند توسعه مترو در مناطق، مشكلات اجرايي مترو در ارتباط با مناطق فوق مورد بررسي، بحث و تصميم‌گيري قرار گرفت.

بررسي تملك هاي موقت و دايم مورد نياز مترو، هماهنگي هاي در رفع معارضين تاسيساتي، هماهنگي هاي اجرايي متقابل مورد نياز، مسايل و فرآيند مجوزات مجتمع هاي ايستگاهي و نيز اجرا و بهره‌برداري خطوط در مناطق فوق از اهم موضوعات مورد بحث در اين جلسه بود.

از مهمترين نكات مورد بررسي و تعامل در جلسه، برنامه ريزي مناطق فوق و شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو) در تامين بودجه غير نقدي مورد نياز مترو بود كه تامين آنها از محل املاك و سرمايه‌گذاري هاي در اختيار مناطق و مجوزات مجتمع هاي ايستگاهي، مورد تاكيد جدي قرار گرفت.
گفتني است اين جلسات به صورت هفتگي و با حضور ساير مناطق ادامه خواهد يافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.