کد خبر: ۱۰۰۸۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران خبر داد
به گفته مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران 800 نفر از مربیان خانه های کودک شهرداری تهران در کارگاه های قصه گویی آموزش دیدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجتبی دانشور با اعلام این خبر گفت: این کارگاه ها به منظور آشنایی مربیان با فنون و تکنیک های قصه گویی به صورت تخصصی و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ایوان شمس برگزار شد.

وی در خصوص محتوای این کارگاه ها افزود: آشنایی با معنی و مفهوم قصه، فنون قصه گویی، ارکان قصه، کاربرد زبان بدن و فن بیان در قصه گویی، انتخاب قصه و ... از جمله مباحثی بود که در این کارگاه ها مورد بررسی قرار گرفت. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.