کد خبر: ۱۰۰۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۲۶ شهریور ماه آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بر اساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ماه ۹۸، ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۲۶ شهریور ماه آغاز شده و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

مجله دانشگاه‌های ایران
اعلام نیاز دانشگاه‌ها به هیئت علمی از ۱۹ مرداد ماه آغاز شد و تا ۴ شهریور ماه ۹۸ ادامه داشت. در این مدت دانشگاه‌ها فرصت داشتند تا اعضای هیئت‌علمی مورد نیاز خود در سال جدید را اعلام کنند.

بر اساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ۹۸، مرکز نظارت از ۵ تا ۱۶ شهریور ۹۸ اعلام نیاز دانشگاه‌ها و تخصیص ظرفیت لازم را بررسی کرد.

فراخوان جذب هیئت‌علمی از ۲۶ شهریور ماه توسط مرکز جذب اعضای هیئت علمی آغاز و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

فرآیند رسیدگی در دانشگاه‌ها از ۱۳ مهر ماه آغاز و تا ۱۳ دی‌ ماه ادامه خواهد داشت. بررسی مرکز جذب و طرح پرونده‌ها در هیئت مرکزی جذب نیز از ۱۴ دی‌ ماه آغاز و تا ۲۹ بهمن‌ ماه ادامه خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.