کد خبر: ۱۰۰۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۲۶ شهریور ماه آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بر اساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ماه ۹۸، ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۲۶ شهریور ماه آغاز شده و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

مجله دانشگاه‌های ایران
اعلام نیاز دانشگاه‌ها به هیئت علمی از ۱۹ مرداد ماه آغاز شد و تا ۴ شهریور ماه ۹۸ ادامه داشت. در این مدت دانشگاه‌ها فرصت داشتند تا اعضای هیئت‌علمی مورد نیاز خود در سال جدید را اعلام کنند.

بر اساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ۹۸، مرکز نظارت از ۵ تا ۱۶ شهریور ۹۸ اعلام نیاز دانشگاه‌ها و تخصیص ظرفیت لازم را بررسی کرد.

فراخوان جذب هیئت‌علمی از ۲۶ شهریور ماه توسط مرکز جذب اعضای هیئت علمی آغاز و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

فرآیند رسیدگی در دانشگاه‌ها از ۱۳ مهر ماه آغاز و تا ۱۳ دی‌ ماه ادامه خواهد داشت. بررسی مرکز جذب و طرح پرونده‌ها در هیئت مرکزی جذب نیز از ۱۴ دی‌ ماه آغاز و تا ۲۹ بهمن‌ ماه ادامه خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.