کد خبر: ۱۰۰۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
رئیس‌کل دادگستری استان خراسان شمالی از تصرف ۳۰۴ هکتار اراضی در محدوده شهرهای استان خبر داد و گفت: ۱۹۷ هکتار از اراضی تصرف‌شده در خراسان شمالی باز پس‌گیری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسدالله جعفری میزان اراضی تصرف‌شده داخل محدوده شهرهای خراسان شمالی را ۳۰۴ هکتار اعلام و اظهار کرد: راه و شهرسازی استان ۱۹۷ هکتار از این اراضی را باز پس گرفت.

وی با اشاره به برخی تصرفات غیرقانونی در نوار ۶۶۰۰ کیلومتر از بستر و حریم رودخانه‌های استان خراسان شمالی افزود: درصدد شناسایی و برخورد قاطع و قانونی با متخلفان این حوزه هستیم.

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی ادامه داد: مسئولین برای حفظ ارزش‌ها، عدالت و کرامت اسلامی و جلوگیری از فساد بیش‌ازپیش تلاش کنند تا موجبات برقراری قسط و داد و عدالت در جامعه فراهم شود.

وی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای حکم صرفاً باید مجرا و مسیر قانونی اقدام کنند و منحصراً طبق رأی قاضی صادرکننده حکم و مجری آن عمل کنند و دلیلی وجود ندارد برای توقف یا تعویق اجرای احکام مصوبه‌ای را از طریق نهادهای مختلف اجرایی غیر از دستگاه قضایی ازجمله طرح موضوع در شورای تأمین به تصویب برسانند و این کار غیرقانونی و مغایر با ضوابط است و طبعاً با دستگاه‌های خاطی برخورد خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.