کد خبر: ۱۰۰۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
رئیس‌کل دادگستری استان خراسان شمالی از تصرف ۳۰۴ هکتار اراضی در محدوده شهرهای استان خبر داد و گفت: ۱۹۷ هکتار از اراضی تصرف‌شده در خراسان شمالی باز پس‌گیری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسدالله جعفری میزان اراضی تصرف‌شده داخل محدوده شهرهای خراسان شمالی را ۳۰۴ هکتار اعلام و اظهار کرد: راه و شهرسازی استان ۱۹۷ هکتار از این اراضی را باز پس گرفت.

وی با اشاره به برخی تصرفات غیرقانونی در نوار ۶۶۰۰ کیلومتر از بستر و حریم رودخانه‌های استان خراسان شمالی افزود: درصدد شناسایی و برخورد قاطع و قانونی با متخلفان این حوزه هستیم.

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی ادامه داد: مسئولین برای حفظ ارزش‌ها، عدالت و کرامت اسلامی و جلوگیری از فساد بیش‌ازپیش تلاش کنند تا موجبات برقراری قسط و داد و عدالت در جامعه فراهم شود.

وی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای حکم صرفاً باید مجرا و مسیر قانونی اقدام کنند و منحصراً طبق رأی قاضی صادرکننده حکم و مجری آن عمل کنند و دلیلی وجود ندارد برای توقف یا تعویق اجرای احکام مصوبه‌ای را از طریق نهادهای مختلف اجرایی غیر از دستگاه قضایی ازجمله طرح موضوع در شورای تأمین به تصویب برسانند و این کار غیرقانونی و مغایر با ضوابط است و طبعاً با دستگاه‌های خاطی برخورد خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.