کد خبر: ۱۰۰۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پاکسازی ۴ محور منتهی به حرم مطهر با مشارکت داوطلبانه ۴۵۰ نفر از اعضای سمن های زیست محیطی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی با اشاره به اینکه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خیل عظیمی از زائران به مشهدالرضا (ع) مشرف می شوند، گفت: به جهت حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در این ایام، ادارات خدمات شهری مناطق، کارشناسان ناظر و تمامی نیروهای پاکبان به صورت آماده باش و مستمر مشغول فعالیت هستند تا خدمت رسانی به زائران و مجاوران رضوی به صورت مطلوبی صورت پذیرد.
وی ادامه داد: امسال علاوه بر نیروهای پاکبان شهرداری مشهد، ۴۵۰ نفر از اعضای انجمن های مردم نهاد زیست محیطی نیز به صورت داوطلبانه با عنوان " پاکیاران حریم رضوی" در ۴ محور منتهی به حرم مطهر در قالب پاکیار به پاکسازی این محورها کمک خواهند کرد.
معاون شهردار مشهد تصریح کرد: این محورها شامل میدان شهدا تا حرم مطهر، میدان بیت المقدس تا حرم مطهر، مصلی تاریخی مشهد تا حرم مطهر و میدان مقدم طبرسی تا حرم مطهر خواهد بود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.