کد خبر: ۱۰۰۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پاکسازی ۴ محور منتهی به حرم مطهر با مشارکت داوطلبانه ۴۵۰ نفر از اعضای سمن های زیست محیطی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی با اشاره به اینکه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خیل عظیمی از زائران به مشهدالرضا (ع) مشرف می شوند، گفت: به جهت حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در این ایام، ادارات خدمات شهری مناطق، کارشناسان ناظر و تمامی نیروهای پاکبان به صورت آماده باش و مستمر مشغول فعالیت هستند تا خدمت رسانی به زائران و مجاوران رضوی به صورت مطلوبی صورت پذیرد.
وی ادامه داد: امسال علاوه بر نیروهای پاکبان شهرداری مشهد، ۴۵۰ نفر از اعضای انجمن های مردم نهاد زیست محیطی نیز به صورت داوطلبانه با عنوان " پاکیاران حریم رضوی" در ۴ محور منتهی به حرم مطهر در قالب پاکیار به پاکسازی این محورها کمک خواهند کرد.
معاون شهردار مشهد تصریح کرد: این محورها شامل میدان شهدا تا حرم مطهر، میدان بیت المقدس تا حرم مطهر، مصلی تاریخی مشهد تا حرم مطهر و میدان مقدم طبرسی تا حرم مطهر خواهد بود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.