کد خبر: ۱۰۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از اسکان روزانه 400 مسافر با نرخ بسیار پایین در مرکز اسکان زائران پایانه در ایام دهه اول ماه محرم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن شریعتی در این خصوص گفت: این خدمات در 9 سالن با ظرفیت مجموعا 400 تخت مجهز به حمام و رستوران به ‌صورت فردی و گروهی به مسافران ارائه شده است.
وی به اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی ویژه ماه محرم برای 10 هزار نفر از مسافران در پایانه‌های مسافربری مشهد اشاره و اظهار کرد: در راستای ایجاد شرایط معنوی مناسب و آمادگی زائران برای زیارتی پربار، برنامه هایی از جمله زیارت عاشورا، سینه زنی و مداحی و ... در ایام دهه اول ماه محرم برگزار شده است.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی محیطی و مناسبتی، سیاهپوش کردن سالن ها و ساختمانها و اکران تصاویر مناسب این ایام از اقدامات دیگر سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در این ایام بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.