کد خبر: ۱۰۰۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
همزمان با عزاداری ایام سوگواری سرور شهیدان طرح فرهنگ سازی و پاکسازی معابر شهر قزوین در محرم با حضور داوطلبان مردمی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طرح فرهنگ سازی و پاکسازی معابر شهر قزوین درایام محرم، توسط داوطلبین مردمی، پیام آوران پاکی در خیابانهای شهر قزوین اجرا می شود.
 
داوطلبان مردمی با تجمع در خیابان سپه، خانه تاریخی حاج آقا سید علی اکبر ابوترابی در ساعت 21  امشب در شب عاشورا و نیز در روز عاشورا، فردا سه شنبه ۱۹شهریور، ساعت ۱۰:۳۰صبح در این حرکت مردمی شرکت کنند.

این پویش با شعار «بیایید شهرمان را از وجود زباله پاک کنیم» با هدف پاک سازی شهر و شرکت در پویش پیام آور پاکی، شعار هر عزادار، یک پاکبان، تولید کمتر پسماند و خداحافظی آرام با ظروف یک بار مصرف اجرا می شود.


برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، پاکسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.