کد خبر: ۱۰۰۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
همزمان با عزاداری ایام سوگواری سرور شهیدان طرح فرهنگ سازی و پاکسازی معابر شهر قزوین در محرم با حضور داوطلبان مردمی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طرح فرهنگ سازی و پاکسازی معابر شهر قزوین درایام محرم، توسط داوطلبین مردمی، پیام آوران پاکی در خیابانهای شهر قزوین اجرا می شود.
 
داوطلبان مردمی با تجمع در خیابان سپه، خانه تاریخی حاج آقا سید علی اکبر ابوترابی در ساعت 21  امشب در شب عاشورا و نیز در روز عاشورا، فردا سه شنبه ۱۹شهریور، ساعت ۱۰:۳۰صبح در این حرکت مردمی شرکت کنند.

این پویش با شعار «بیایید شهرمان را از وجود زباله پاک کنیم» با هدف پاک سازی شهر و شرکت در پویش پیام آور پاکی، شعار هر عزادار، یک پاکبان، تولید کمتر پسماند و خداحافظی آرام با ظروف یک بار مصرف اجرا می شود.


برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، پاکسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.