کد خبر: ۱۰۰۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
فرماندار زاهدان:
فرماندار زاهدان گفت: همه مدارس زاهدان که از نعمت گاز بهره مند شده اند باید تا ابتدای آبان ماه نسبت به اجرای گازکشی و تکمیل تاسیسات داخلی مدارس اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوذر مهدی نخعی در جلسه مشترک شورای آموزش وپرورش و شورای هماهنگی ترافیک زاهدان که با موضوع بررسی وضعیت ایمنی و استانداردسازی مدارس شهرستان تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد، اظهار داشت: مدتی است که طرح ضربتی گازرسانی به شهر زاهدان در حال اجراست و از این رو همه مدارس دولتی و غیردولتی زاهدان که در مناطقی که از نعمت گاز برخوردا شده‌اند قرار دارند، باید تا ابتدای آبان ماه نسبت به اجرای گازکشی و تکمیل تاسیسات داخلی مدارس اقدام کنند.

فرماندار زاهدان با اشاره اینکه تاکنون در ۲۰ مدرسه زاهدان گازکشی داخلی انجام شده و به زودی گازدار می‌شوند، گفت: وضعیت ایمنی و استانداردسازی همه مدارس شهرستان باید تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید بررسی و نواقص موجود به ویژه در شبکه برق‌رسانی مدارس بر طرف شود و به مدیران مدارس و مراکز آموزشی نحوه مصرف درست و صرفه‌جویی در مصرف انرژی به ویژه برق آموزش داده شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت جذب بازماندگان از تحصیل و نیاز به توجه ویژه به ایجاد و ساخت مراکز آموزشی در مناطق حاشیه‌ای شهر زاهدان، ساخت چندین مدرسه در این مناطق با همکاری دولت و خیرین در دستور کار قرار دارد که سه مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان تا ابتدای سال تحصیلی جدید در مناطق کمتر برخوردار شهر تکمیل و افتتاح می‌شود.

نخعی با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و ایجاد ترافیک در برخی مناطق پرتردد شهر  از شناور شدن ساعت شروع و تعطیلی مدارس پایه ابتدایی در این مناطق تا ۳۰ دقیقه تاخیر خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.