کد خبر: ۱۰۰۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
فرماندار زاهدان:
فرماندار زاهدان گفت: همه مدارس زاهدان که از نعمت گاز بهره مند شده اند باید تا ابتدای آبان ماه نسبت به اجرای گازکشی و تکمیل تاسیسات داخلی مدارس اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوذر مهدی نخعی در جلسه مشترک شورای آموزش وپرورش و شورای هماهنگی ترافیک زاهدان که با موضوع بررسی وضعیت ایمنی و استانداردسازی مدارس شهرستان تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد، اظهار داشت: مدتی است که طرح ضربتی گازرسانی به شهر زاهدان در حال اجراست و از این رو همه مدارس دولتی و غیردولتی زاهدان که در مناطقی که از نعمت گاز برخوردا شده‌اند قرار دارند، باید تا ابتدای آبان ماه نسبت به اجرای گازکشی و تکمیل تاسیسات داخلی مدارس اقدام کنند.

فرماندار زاهدان با اشاره اینکه تاکنون در ۲۰ مدرسه زاهدان گازکشی داخلی انجام شده و به زودی گازدار می‌شوند، گفت: وضعیت ایمنی و استانداردسازی همه مدارس شهرستان باید تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید بررسی و نواقص موجود به ویژه در شبکه برق‌رسانی مدارس بر طرف شود و به مدیران مدارس و مراکز آموزشی نحوه مصرف درست و صرفه‌جویی در مصرف انرژی به ویژه برق آموزش داده شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت جذب بازماندگان از تحصیل و نیاز به توجه ویژه به ایجاد و ساخت مراکز آموزشی در مناطق حاشیه‌ای شهر زاهدان، ساخت چندین مدرسه در این مناطق با همکاری دولت و خیرین در دستور کار قرار دارد که سه مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان تا ابتدای سال تحصیلی جدید در مناطق کمتر برخوردار شهر تکمیل و افتتاح می‌شود.

نخعی با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و ایجاد ترافیک در برخی مناطق پرتردد شهر  از شناور شدن ساعت شروع و تعطیلی مدارس پایه ابتدایی در این مناطق تا ۳۰ دقیقه تاخیر خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

امروز ۲۷ دی ماه ۹۸ نماز جمعه تهران در مصلی به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد.