کد خبر: ۱۰۰۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری در گفتگو با شهرفردا
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری گفت : در صورتیکه تا پایان سال دولت لایحه نظارت و فعالیت قانونی استارت آپها را نهایی نکند مجلس طرح لازم را برای تسهیل فعالیت آنان فراهم خواهد کرد.
حمیده زرآبادی سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» شهر فردا با اشاره به ضرورت تقویت استارتاپ ها در کشور گفت :فراکسیون زیست و فناوری با حضور معاونت فناوری رئیس‌جمهور تشکیل شد و مشکلات استارت آپ های کشور مورد بررسی قرار گرفت .

وی  خاطر نشان کرد :تجاری نبودن استارت آپ ها مهم ترین مشکل این بخش از فعالیت‌های حوزه اینترنت است که باید با تجاری‌سازی و تدوین قوانین لازم بسترسازی شود .

نماینده مجلس نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: استارتاپ ها هنوز تابع قوانین مشخصی نبوده وهنوز نتوانسته اند نقش خود را به تناسب ظرفیتی که دارند در اقتصاد ایران ایفا کند.
 به خاطر نشان کرد: استارتاپ‌ها به عنوان یکی از اولویت‌های اقتصادی امروز بخش فناوری به کار می روند و می توانند در حوزه اشتغال زایی موثر واقع شوند.

 سخنگوی فراکسیون زیست و فناوری خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری در صورتی که دولت لایحه نظارت و فعالیت‌های قانونی استارتاپ ها را به مجلس ارائه کند کمیسیون اقتصادی با تدوین طرح مرتبط با استارت آپ ها به کمک فعالیت‌های تجاری نوین اقتصاد کشور خواهد آمد
برچسب ها: استارت آپ ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
پربازدیدترین ها