کد خبر: ۱۰۰۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری در گفتگو با شهرفردا
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری گفت : در صورتیکه تا پایان سال دولت لایحه نظارت و فعالیت قانونی استارت آپها را نهایی نکند مجلس طرح لازم را برای تسهیل فعالیت آنان فراهم خواهد کرد.
حمیده زرآبادی سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» شهر فردا با اشاره به ضرورت تقویت استارتاپ ها در کشور گفت :فراکسیون زیست و فناوری با حضور معاونت فناوری رئیس‌جمهور تشکیل شد و مشکلات استارت آپ های کشور مورد بررسی قرار گرفت .

وی  خاطر نشان کرد :تجاری نبودن استارت آپ ها مهم ترین مشکل این بخش از فعالیت‌های حوزه اینترنت است که باید با تجاری‌سازی و تدوین قوانین لازم بسترسازی شود .

نماینده مجلس نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: استارتاپ ها هنوز تابع قوانین مشخصی نبوده وهنوز نتوانسته اند نقش خود را به تناسب ظرفیتی که دارند در اقتصاد ایران ایفا کند.
 به خاطر نشان کرد: استارتاپ‌ها به عنوان یکی از اولویت‌های اقتصادی امروز بخش فناوری به کار می روند و می توانند در حوزه اشتغال زایی موثر واقع شوند.

 سخنگوی فراکسیون زیست و فناوری خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری در صورتی که دولت لایحه نظارت و فعالیت‌های قانونی استارتاپ ها را به مجلس ارائه کند کمیسیون اقتصادی با تدوین طرح مرتبط با استارت آپ ها به کمک فعالیت‌های تجاری نوین اقتصاد کشور خواهد آمد
برچسب ها: استارت آپ ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.