کد خبر: ۱۰۰۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک کارگر با تابعیت افغان به دلیل سقوط در چاه آب جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با شهر فردا، گفت: ساعت ۱۳:۰۶دقیقه ظهر امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه به آدرس جاده امین آباد خیابان مدرس به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام می شوند. 

ملکی افزود: محل یک کارگاه سنگشوری لباس بود که در داخل محوطه آن چاهی در حدود ۲۰ الی ۳۰ متر عمق قرار داشت که قسمتهای پایین اب داشت که در واقع چاه آب بوده است که یک جوان ۲۱ ساله به داخل چاه سقوط کرده بود. 

وی افزود: طبق گفته کارگران حاضر به هنگام فرستادن یک ابزار به داخل چاه به دلایل نامشخصی به داخل چاه سقوط کرده است که این مساله باید تحت بررسی قرار گیرد. 

ملکی افزود: آتش نشانان ایمنی سازی محل را انجام دادند و پس از مدتی آتش نشان وارد جاه شد و موفق به خروج فرد سقوط کرده به داخل چاه شده و وی را تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه مشخص شد جوان جان خود را از دست داده است. 

لازم به ذکر است که این فرد یک کارگر با تابعیت افغانستان بوده است. 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.