کد خبر: ۱۰۰۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک کارگر با تابعیت افغان به دلیل سقوط در چاه آب جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با شهر فردا، گفت: ساعت ۱۳:۰۶دقیقه ظهر امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه به آدرس جاده امین آباد خیابان مدرس به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام می شوند. 

ملکی افزود: محل یک کارگاه سنگشوری لباس بود که در داخل محوطه آن چاهی در حدود ۲۰ الی ۳۰ متر عمق قرار داشت که قسمتهای پایین اب داشت که در واقع چاه آب بوده است که یک جوان ۲۱ ساله به داخل چاه سقوط کرده بود. 

وی افزود: طبق گفته کارگران حاضر به هنگام فرستادن یک ابزار به داخل چاه به دلایل نامشخصی به داخل چاه سقوط کرده است که این مساله باید تحت بررسی قرار گیرد. 

ملکی افزود: آتش نشانان ایمنی سازی محل را انجام دادند و پس از مدتی آتش نشان وارد جاه شد و موفق به خروج فرد سقوط کرده به داخل چاه شده و وی را تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه مشخص شد جوان جان خود را از دست داده است. 

لازم به ذکر است که این فرد یک کارگر با تابعیت افغانستان بوده است. 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.