کد خبر: ۱۰۰۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
با نظارت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار؛
شهرداری منطقه ۱۵ به عنوان اولین منطقه در سال ۹۸ موفق به کسب گواهینامه استاندارد ISO14001:2015شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جلسه اختتامیه ممیزی استاندارد ISO14001:2015 باحضور امیر حسن جعفری ورامینی معاون مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و هیئت همراه و معاونین منطقه ۱۵ برگزار شد.

امیر حسن جعفری ورامینی معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار با تاکید بر اینکه توجه به محیط زیست وظیفه اجتماعی، ملی و مذهبی است و بر همگان واجب است، خاطر نشان ساخت: کسب این گواهینامه توسط منطقه ۱۵ با نظارت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار حاصل فعالیت همه همکاران در تمامی بخشهای منطقه بوده که به عنوان اولین منطقه در سال 98 توانست گواهینامه نسخه جدید استاندارد ISO14001:201را کسب کند.

جعفری افزود: این جلسه در واقع آغاز کار فعالیت این منطقه در زمینه موضوعات محیط زیستی محسوب می شود که با اهمیت بیشتر موضوعات مختلف در حیطه محیط زیست را رصد کند.

بنابراین گزارش این‌ منطقه با توجه به اقدامات و فعالیتهای محیط زیستی در تمامی سطوح از قبیل تدوین اطلس محیط زیستی منطقه که به عنوان پیش نیاز سایر فعالیت ها و پروژه های منطقه محسوب می شود، کاهش مصرف برق از طریق اصلاح سیستم های نورپردازی، ارتقا سرانه فضای سبز، تفکیک پسماند از مبدا، آموزش و فرهنگ سازی، کاهش مصرف آب با استفاده از گونه های کم آب، کاهش ترافیک و آلودگی هوا صلاحیت کسب گواهینامه مذکور را دارا شد.

لازم به توضیح است این ممیزی در دو مرحله انجام شد و مورد انطباق با شرایط استاندارد قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.