کد خبر: ۱۰۰۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
شهردار منطقه 9 عنوان کرد
در راستای تدابیر مدیریت ارشد شهری مبنی بر جمع آوری حصار کارگاهی وگسترش فضای سبز در پایتخت، نسبت به بازپیرایی و بازسازی فضای سبز میدان فتح به مساحت 11 هزار متر مربع اقدام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید علی مفاخریان با اعلام این خبر گفت: در این فعالیت که با هدف مدیریت مصرف منابع آبی با کاشت انواع گیاهان مقاوم به کم آبی از انواع درختچه، رز و نسترن توسط اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست نیز اقدام شده است، عملیات خاکبرداری ، نخاله کشی ، تسطیح و رگلاژ میدان فتح با 500متر لوله کشی،1500 متر کابل کشی و نصب 22 پایه چراغ کم مصرف از نوع SMD در دست اقدام است.

شهردار منطقه 9 همچنین به اقدامات عمرانی انجام شده در میدان فتح اشاره کرد و عنوان داشت: با عنایت به واگذاری عملیات کوچک سازی و ساماندهی کارگاه های میدان فتح، عملیات جابجایی و عقب نشینی 200 متر حصار کارگاهی و نصب250 متر حصار کارگاهی انجام شده است.

وی در ادامه به سایر اقدامات معاونت فنی عمرانی اشاره و اظهار کرد: انجام 300 متر عملیات هره چینی پیرامون فضای سبز، سیمان کاری ورودی زیرگذر میدان فتح، تریم رمپ و پله های واقع در زیر گذرمیدان فتح از جمله این اقدامات است. 

گفتنی است، در پایان اجرای عملیات بازسازی فضای سبز میدان فتح و به منظور رفاه حال شهروندان نسبت به نصب نیمکت ، سطل زباله ودیگر مبلمان شهری نیز اقدام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.