کد خبر: ۱۰۰۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
شهردار منطقه 9 عنوان کرد
در راستای تدابیر مدیریت ارشد شهری مبنی بر جمع آوری حصار کارگاهی وگسترش فضای سبز در پایتخت، نسبت به بازپیرایی و بازسازی فضای سبز میدان فتح به مساحت 11 هزار متر مربع اقدام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید علی مفاخریان با اعلام این خبر گفت: در این فعالیت که با هدف مدیریت مصرف منابع آبی با کاشت انواع گیاهان مقاوم به کم آبی از انواع درختچه، رز و نسترن توسط اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست نیز اقدام شده است، عملیات خاکبرداری ، نخاله کشی ، تسطیح و رگلاژ میدان فتح با 500متر لوله کشی،1500 متر کابل کشی و نصب 22 پایه چراغ کم مصرف از نوع SMD در دست اقدام است.

شهردار منطقه 9 همچنین به اقدامات عمرانی انجام شده در میدان فتح اشاره کرد و عنوان داشت: با عنایت به واگذاری عملیات کوچک سازی و ساماندهی کارگاه های میدان فتح، عملیات جابجایی و عقب نشینی 200 متر حصار کارگاهی و نصب250 متر حصار کارگاهی انجام شده است.

وی در ادامه به سایر اقدامات معاونت فنی عمرانی اشاره و اظهار کرد: انجام 300 متر عملیات هره چینی پیرامون فضای سبز، سیمان کاری ورودی زیرگذر میدان فتح، تریم رمپ و پله های واقع در زیر گذرمیدان فتح از جمله این اقدامات است. 

گفتنی است، در پایان اجرای عملیات بازسازی فضای سبز میدان فتح و به منظور رفاه حال شهروندان نسبت به نصب نیمکت ، سطل زباله ودیگر مبلمان شهری نیز اقدام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.