کد خبر: ۱۰۰۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
به گفته رییس اداره حقوقی شهرداری منطقه شش، کارواش غیرقانونی که در داخل کارگاه ساختمانی پروژه نیمه کاره تعاونی مسکن هلی کوپتر سازی موسوم به پروژه میلینیوم فعالیت می کرد با رای کمیسیون ماده صد جمع آوری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فرهاد آزادیان گفت: در این پروژه بیش از دویست متر پارکینگ تغییر کاربری داده بود که با توجه به خطرات موجود و به منظور حفظ جان شهروندان، امروز رای کمیسیون ماده صد در خصوص آن اجرا شد. 

رییس اداره حقوقی شهرداری منطقه شش گفت:کمیسیون شماره هفت از اداره کل اجرایی کمیسیون های ماده صد در دی ماه سال گذشته برای این پروژه، رای تغییر کاربری غیر مجاز صادر کرد که بر این اساس ۲۰۵ متر پارکینگ در طبقه منفی سه این پروژه به خوابگاه، کافه تریا، کارواش و دفتر کارواش تبدیل شده بود و این رای به ذی نفعان ابلاغ شد و آن ها در فرصت قانونی خود به رای اعتراض کردند. 

وی تصریح کرد: در اردیبهشت ماه امسال در کمیسیون شماره هشت اداره کل امور اجرایی کمیسیون های ماده صد رای تجدیدنظر صادر و رای بدوی تایید گردید و در خردادماه به ذی نفعان ابلاغ گردید و با توجه به عدم اجرای رای و رفع خلاف در مدت قانونی توسط ذی نفعان، با رای مقام قضایی اداره اجرای احکام منطقه شش اقدام به اجرای قطعی کمیسیون ماده صد نمود. بر اساس ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها، مالکین اراضی و املاک واقع در محدوده خدماتی باید قبل از ساخت و ساز از شهرداری ها پروانه ساختمان بگیرند و شهرداری موظف است از عملیات های ساختمانی بدون پروانه یا خلاف پروانه بوسیله ماموران خود در زمین محصور یا غیر محصور جلوگیری کنند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.