کد خبر: ۱۰۰۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین دکتر یحیی صالح نیا امام جمعه کن در منطقه 2 به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رسول کشت پور شهردار منطقه به همراه حجت الاسلام و المسلمین دکتر یحی صالح نیا امام جمعه کن، در سه شنبه بدون خودروی این هفته مسیر بازدید از سرای محلات این منطقه را با دوچرخه طی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین صالح نیا در این بازدید ضمن تقدیر از این حرکت ارزشمند بر لزوم فرهنگ سازی در بین مردم برای پیوستن به پویش سه شنبه های بدون خودرو تاکید کرد و استفاده از دوچرخه و سایر وسایط نقلیه عمومی را برای حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا و ترافیک بسیار تاثیر گذار دانست.

امام جمعه کن با تاکید بر ضرورت پیوستن همه اقشار جامعه به این پویش زیست محیطی افزود: برای کمک به فرهنگ سازی و ترغیب شهروندان  به استفاده از دوچرخه از تریبون نماز جمعه کمک می گیرد.

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 نیز طی این بازدید اظهار کرد: به منظور توسعه فرهنگ استفاده از دوچرخه و سایر وسایط نقلیه دوستدار محیط زیست سه شنبه هر هفته با حضور و همراهی چهره های محبوب و مردمی چون ائمه جماعات، ورزشکاران، هنرمندان و سایر مسئولان در این پویش شرکت خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.