کد خبر: ۱۰۰۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
قیمت شکر در میادین ۴۷ درصد و قند ۱۷ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،توزیع شکر تنظیم بازار به قیمت هر کیلوگرم ۳۴۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار همچنان ادامه دارد و این در حالی است که قیمت شکر در سطح شهر هر کیلوگرم ۶ هزار تا ۶۵۰۰ تومان است.

شکر آزاد در میادین میوه و تره بار در بسته‌های ۹۰۰ گرمی ۴ هزار تومان، ۱۸۰۰ گرمی ۷۷۵۰ تومان، ۳ کیلوگرمی ۱۲۶۰۰ تومان، ۴ و نیم کیلوگرمی ۱۸۵۰۰ تومان و ۱۰ کیلوگرمی ۳۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

براساس این گزارش، قند فله نیز به قیمت هر کیلوگرم ۶۴۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسد، در صورتی که قیمت قند در سطح شهر به طور متوسط ۸۲۰۰ تومان است.

این گزارش می‌افزاید، قند در میادین میوه و تره بار در بسته‌های ۴۵۰ گرمی ۳۱۰۰ تومان، ۹۰۰ گرمی ۶ هزار تومان، ۱۸۰۰ گرمی ۱۱۹۰۰ تومان، ۳ کیلوگرمی ۱۹۸۰۰ تومان و ۵ کیلوگرمی ۳۲۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

بنا بر این گزارش، اختلاف قیمت شکر تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار با سطح شهر ۴۳ تا ۴۷ درصد و اختلاف قیمت قند در میادین با سطح شهر ۱۷ درصد است.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران،  گفتنی است، هر کیلوگرم نبات تخته و خُرد شده ۸۲۰۰ تومان، نبات شاخه‌ای ۹۵۰۰ تومان و نبات چوب‌دار و طعم‌دار ۱۰۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.