کد خبر: ۱۰۰۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
عضو شورای شهر تهران به دلیل عدم تشکیل ستاد استقبال از مهر به شهرداری تذکر داد و گفت: این موضوع سبب کاهش کیفیت برنامه‌ها می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، الهام فخاری در تذکری در صحن شورای شهر نسبت به عدم تشکیل به موقع ستاد استقبال از مهر انتقاد کرد و افزود: ستاد هماهنگی و  تنظیم برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با تأخیر اقدامات را انجام داده است و این مسئله باید مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: این مسئله سبب کاهش کیفیت برنامه‌ها و روند برنامه‌ریزی در استقبال از مهر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نظارت و برنامه استقبال از مهر ضرورت داشته و شهرداری باید اقدامات مؤثری انجام دهد واین موضوع به معاونت مربوطه نیز تذکر داده شود.

وی گفت:‌کمیته اجتماعی شورای شهر بسته ارزیابی در این زمینه را تهیه کرده و ستاد باید به فوریت تشکیل شود.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.