کد خبر: ۱۰۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
زهرا نژادبهرام :
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت انتصاب زنان در معاونت‌های شهرداری گفت: انتخاب مدیران زن باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام در جلسه امروز شورای شهر در تذکری به شهردار اعلام کرد: شهر تهران دارای شهروندان زن و مرد است و الگوی رفتاری برای پایتخت برای ایران و حتی خاورمیانه نیز تأثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به تأثیر الگوی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پایتخت گفت:‌زنان شایسته زیادی در شهر و شهرداری حضور دارند که لازم است شهردار تهران این افراد را به عنوان مدیر و معاون برگزیند.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: بدون توجه به این مسئله پاسخگویی به نیمی از شهر تهران انجام شدنی نیست و از طرفی مدیریت شهری برگرفته از نگاه اصلاح‌طلبی است که سهمیه 30 درصدی زنان در مدیریت برایشان الزام جدی محسوب می‌شود.

نژادبهرام ادامه داد: انتخاب مدیران زن از اولویت‌های شهرداری باید باشد و این مسئله لازم است مورد توجه قرار گرفته شود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران به مصوبه ستاد مناسب‌سازی اشاره کرد و گفت: قبل از ورود این مصوبه به تأیید رسید و مدیرعامل مترو آن را امضاء کرد و قرار شد زمان‌ راه‌اندازی ایستگاه‌های محمدیه و بسیج ضوابط مناسب‌سازی رعایت شود.

وی تصریح کرد: این دو ایستگاه روز گذشته افتتاح رسمی شد ولی مناسب‌سازی برای آن صورت نگرفته است.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.