کد خبر: ۱۰۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
زهرا نژادبهرام :
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت انتصاب زنان در معاونت‌های شهرداری گفت: انتخاب مدیران زن باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام در جلسه امروز شورای شهر در تذکری به شهردار اعلام کرد: شهر تهران دارای شهروندان زن و مرد است و الگوی رفتاری برای پایتخت برای ایران و حتی خاورمیانه نیز تأثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به تأثیر الگوی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پایتخت گفت:‌زنان شایسته زیادی در شهر و شهرداری حضور دارند که لازم است شهردار تهران این افراد را به عنوان مدیر و معاون برگزیند.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: بدون توجه به این مسئله پاسخگویی به نیمی از شهر تهران انجام شدنی نیست و از طرفی مدیریت شهری برگرفته از نگاه اصلاح‌طلبی است که سهمیه 30 درصدی زنان در مدیریت برایشان الزام جدی محسوب می‌شود.

نژادبهرام ادامه داد: انتخاب مدیران زن از اولویت‌های شهرداری باید باشد و این مسئله لازم است مورد توجه قرار گرفته شود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران به مصوبه ستاد مناسب‌سازی اشاره کرد و گفت: قبل از ورود این مصوبه به تأیید رسید و مدیرعامل مترو آن را امضاء کرد و قرار شد زمان‌ راه‌اندازی ایستگاه‌های محمدیه و بسیج ضوابط مناسب‌سازی رعایت شود.

وی تصریح کرد: این دو ایستگاه روز گذشته افتتاح رسمی شد ولی مناسب‌سازی برای آن صورت نگرفته است.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.