کد خبر: ۱۰۰۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
شهردار تهران در دو توئیت اخیر خود از گشایش‌های جدی در تکمیل خط ۶ و ٧ مترو مبتنی بر حمایت دولت و وعده‌های معاون رئیس جمهور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی در تازه‌ترین توئیت‌های خود بعد از گشایش دو ایستگاه بسیج و محمدیه از خط هفت مترو در تاریخ دوشنبه چهارم شهریور با حضور محمدباقر نوبخت نوشت:

«امروز بخش شرقی «خط هفت مترو» رسما شروع به کار کرد و با این حساب در دو سال گذشته با سرمایه گذاری بیش از دو هزار میلیارد تومانی جمعا ۳۱ کیلومتر از خطوط ۶ و ۷ مترو به بهره برداری رسید. ان شاالله تا پایان سال ۹۸ هر ماه یک ایستگاه به این خطوط اضافه خواهد شد.

با حمایت دولت محترم و قول آقای دکتر نوبخت با تامین منابع ۱۲۰۰ میلیارد تومانی در سال ۹۸ علاوه بر ۱۳۰۰ میلیارد تومان اوراق منتشره شاهد گشایش های جدی در تکمیل خط ۶ و ۷ مترو خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.