کد خبر: ۱۰۰۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
مدیر‌کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تدوین دستور‌العمل نگهداری از سگهای بدون صاحب با رعایت حقوق حیوانات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شینا انصاری در بازدید از مرکز نگهداری و کنترل جمعیت سگهای بلاصاحب در آراد کوه از تدوین دستور‌العمل نظارت بر عملکرد مراکز نگهداری و کنترل جمعیت سگ‌های بدون صاحب با رعایت الزامات محیط زیستی، بهداشتی و حقوق حیوانات خبر داد.

انصاری بر روند بهسازی و انجام فرایندهای تکمیلی برای نگهداری از سگهای بلاصاحب در این مرکز تاکید و تصریح کرد: اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار به منظور انجام یک رویه واحد در موضوع نظارت بر ساماندهی سگ‌های بدون صاحب جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در این حوزه دستورالعملی را تدوین و به‌‌زودی به مناطق ابلاغ خواهد کرد.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.