کد خبر: ۱۰۰۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
مدیر‌کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تدوین دستور‌العمل نگهداری از سگهای بدون صاحب با رعایت حقوق حیوانات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شینا انصاری در بازدید از مرکز نگهداری و کنترل جمعیت سگهای بلاصاحب در آراد کوه از تدوین دستور‌العمل نظارت بر عملکرد مراکز نگهداری و کنترل جمعیت سگ‌های بدون صاحب با رعایت الزامات محیط زیستی، بهداشتی و حقوق حیوانات خبر داد.

انصاری بر روند بهسازی و انجام فرایندهای تکمیلی برای نگهداری از سگهای بلاصاحب در این مرکز تاکید و تصریح کرد: اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار به منظور انجام یک رویه واحد در موضوع نظارت بر ساماندهی سگ‌های بدون صاحب جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در این حوزه دستورالعملی را تدوین و به‌‌زودی به مناطق ابلاغ خواهد کرد.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.