کد خبر: ۱۰۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
با افتتاح طرح‌های هفته دولت؛
مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر گفت: دو میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع به سطوح معابر آسفالتی شهرها و روستاهای استان افزوده می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید موسی موسوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته دولت امسال دو میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع به سطوح معابر آسفالتی شهرها و روستاهای استان افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و توسعه معابر شهری و روستایی خاطرنشان کرد: مهمترین بخش زیرساختی و سیمای بصری شهرها و روستاها معابر هستند.

مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر بیان کرد: معابر ضمن تشکیل استخوان بندی اصلی شهرها و روستاها نقش مهمی در تسهیل عبور و مرور و بهبود مؤلفه های زیست محیطی دارند.

وی افزود: به همین دلیل شهرداری ها، دهیاری ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای زیرسازی آسفالت معابر شهری و روستایی اهتمام جدی دارند. در همین راستا با افتتاح پروژه ها در هفته دولت، دو میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع به معابر آسفالتی استان افزوده می‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.
آخرین اخبار