کد خبر: ۱۰۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
با افتتاح طرح‌های هفته دولت؛
مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر گفت: دو میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع به سطوح معابر آسفالتی شهرها و روستاهای استان افزوده می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید موسی موسوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته دولت امسال دو میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع به سطوح معابر آسفالتی شهرها و روستاهای استان افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و توسعه معابر شهری و روستایی خاطرنشان کرد: مهمترین بخش زیرساختی و سیمای بصری شهرها و روستاها معابر هستند.

مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر بیان کرد: معابر ضمن تشکیل استخوان بندی اصلی شهرها و روستاها نقش مهمی در تسهیل عبور و مرور و بهبود مؤلفه های زیست محیطی دارند.

وی افزود: به همین دلیل شهرداری ها، دهیاری ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای زیرسازی آسفالت معابر شهری و روستایی اهتمام جدی دارند. در همین راستا با افتتاح پروژه ها در هفته دولت، دو میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع به معابر آسفالتی استان افزوده می‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

بندرعباس چندی قبل به عنوان «شهر خلاق صنایع دستی» از سوی یونسکو انتخاب شد و اکنون به فاصله کمی از آن، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی کشور با حضور 31 استان به میزبانی این شهر برپا شده است. این نمایشگاه از 8 دی ماه تا 13 دی ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان حضور مردم و علاقمندان است.
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.