کد خبر: ۱۰۰۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار خبر داد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از اجرای طرح امحاء جانوران موذی در محلات بیست گانه منطقه خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با اجرای این طرح و مشارکت شهروندان درحفظ محیط زیست از تکثیر جانوران مزاحم و موذی در شهر جلوگیری شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،"حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقای سطح سلامت شهر و آرامش و آسایش بیشتر شهروندان طرح مبارزه با جانوران موذی و مضر شهری ادامه دارد.

وی افزود: همزمان با فصل گرم تابستان و ازدیاد جانوران مضر و موذی در شهر با توجه به ازدیاد پیام های سامانه 137 در ادامه اقداماتی که از  ابتدای سال جاری تا کنون آغاز شده،  یکهزار و 600 کلونی تکثیر جانوران موذی در منطقه شناسایی و دو هزار و 300 مورد طعمه گذاری شد.

فرخی در ادامه گفت: در راستای ارتقای سطح آگاهی شهروندان و آشنا شدن هرچه بیشتر افراد در مواجهه با جانوران موذی، بروشورهای آموزشی بین شهروندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام گرفته در این طرح فوریتی، توزیع تله موش بین شهروندان است که از سوی عوامل نواحی 9 گانه میان شهروندان توزیع می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به سایر فعالیت های این طرح اضافه کرد: در ادامه فعالیت های انجام شده در سطح شهر می توان به طرح زنده گیری و واکسیناسیون یکصد و بیست قلاده سگ ولگرد اشاره داشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.